bugün

ya yeminlen sinirden kendimi silkmek istiyorum. ayrıca da şakır şakır yağmur yağıyor. bu yağmurun nesi romantik sayın yazarlar sorarım size? neyinden hoşlanıyorsunuz? dışarı çıksan şemsiye alman lazım ki ben şemsiye sevmem. almasan bici gibi olursun. ancak çok sinirli olacağım ki bu yağmurda kendimi sokağa atacağım. evde otursan habire pıt pıt şıp şıp çamlardan ses geliyor, çin işkencesi gibi. darlandım ya.
Zihinsel bir resesyon yaşıyorum resmen. Unutkanlık, dalgınlık her bişey var.
Avını kaçıran aslan gibiyim..
Üzgün, çaresiz ve bitik.
sözüm meclisten dışarı dostlar bugünlerde kendimi hıyar gibi hissediyorum. hani dilim dilim doğrasalar beni marmara, ege, karadeniz ve hatta akdeniz cacık olur diyorum.
ekmek gibi hissediyorum. her an parçalanmaya, dağılmaya hazır.
daire çizen duman topluluğu .
"bir şey sunulmuştu bana, bir hediye, bir meyve. ama ben o meyveden tadamadım, gök erik gibi kaldı avucumda dünya. şimdi ben uykusuzum, yalınayağım, kendimle meşgulüm. kapımın önünde boş peynir tenekeleri, yağmur suyu biriktiriyorum." *
Garip bir ruh hali içindeyim..

görsel
kendi attigi pasi gole ceviren firsatci golcu gibiyim.
1.30 saatlik eve dönüş yolculuğunun bir an önce bitmesini bekleyen ve otobüsün en arkasına oturmuş sürekli dışarı bakan bit ruh hali var şu an üzerimde.
devre arasında takım arkadaşım tarafından haksız bir şekilde azarlanan defansa dönük orta saha oyuncusu gibiyim.
Patlamak üzere olan bomba.
Sinirim beni havaya uçarak, ki zaten artık uçursun istiyorum.
Sinirden yatağın üzerine çıkıp kendimi yere yüz üstü atacak duruma geldim.
Şu sinir geçmesin ki kararımda kalıcı olabileyim istiyorum.
Şöyle ki dost görünümlü bir arkadaşım var. Benim başıma gelen iyi şeyler olunca bu onu rahatsız ediyor bunun farkındaydım ama susuyordum.
Bu tekrar bugün oldu.
Bir de sürekli anlamadan dinlemeden yorumlar yapıyor.* Ne zaman olumsuz bir olayı olsa bana da yayıyor.
işin kötüsü seviyorum arkadaşımı ama artık katlanamıyorum.
Ne zaman kucaklayacak olsam beni yıkıyor. Hey allah'ım diyorum, hey allah'ım. *

edit: Yine geçti işte. Geçti ki bu sabahta ders çalışmak için kalkmamız gereken saatte kalkmadığını fark edip arayıp yine ben uyandırdım, çalışsın diye.
Neden istikrarlı olamıyorum Allah'ım neden?

Edut-ul vahim: Yok ben akıllanmam.
https://www.youtube.com/watch?v=BvJFAqTXqSA.
Karmakarışık..
Depresif. Özledim be sözlük... O kadar bozuk ki moralim önüme gelene çatıyorum.
3 gündür makarna yiyorum. evden dışarı adım atacak param kalmadı.
canımda sütlaç ve ananas çekiyo tam bi cünupluk var bu aralar.
Böyle nezaketsiz, terbiyesiz, otobiyografik, post-sürrealist ... Mutlu.
Bi saat ömcesine kadar çok kötüydü. Hani derler ya dokunsalar aglar işte tam da ondan. Hiç beklemediğin biri çıkar gelir sana harika bir sürpriz yapar. Hatta o ana kadar özel bir gün olduğunun farkında bile değilsindir. işte bu sürpriz senin için dünyalara bedeldir. Bu saatten sonra da moral tavan yapar tabi ki...
minör depresif yada major mü demeliydim ha.
sıfırlayacak para arıyor.
Depresif.
20 kattan kendimi bıraksam uçucam gibi.
iki daireyi kavuşturamayan teğet gibi.
Uyusam mı ders mi çalışsam.