bugün

Panik atak depresif bozukluk. Bu ikisi olmadan yaşanmaz sanırım.
ergenligini atlatamamis sozluk yazarlarinin cok havali bisey sanip ovundugu psikolojik rahatsizliklardir. bazilarinin da buraya yazip anlatmaya gucu yoktur. *
(bkz: narsizm)

tabi psikolojik rahatsızlık sayılırsa. belli bir yerden sonra kişiliğe dönüşüyor.
panik atak (iyileştim), narsizm.
(bkz: klostrofobi)
Şaka şaka.
illa bi sıkıntı bulacaksak paranoyaklık diyebiliriz dünyanın en mutlu haberine gelse lan bu niye oldu ki şimdi kesin bi halt olacak arkasından derim tadını çıkarmak yerine.
kiz narsizm degil o narsizm olsa duramazdiniz narsisizm hahahha. yazarlarin ismini bilmedigi psikolojik rahatsizliklardir.
(bkz: paranoyak)

Çıldırttınız lan beni....
Antidepresanlarla uzun soluklu ilişkilerim oldu. Şizofreni diyen bile oldu. Boşverin beyninizin içindekilerini yalnız siz biliyorsunuz..
Yapmayın yahu, olsa olsa 'ilgi çekmezse ölecek' hastalığına yakalanmışsınızdır.

Diğer bir alternatif de 'aşırı abazanlık sendromu'. Erkek yazarlar arasında oldukça yaygın görülen bir rahatsızlık.

Yoksa hepiniz turp gibisiniz maşallah. *
Beynimde çeşitli amomaliler var, benim rahatsızlığım tamamen bedensel, kadın nedeniyle ilgili.
Not: Ben erkeğim.
(bkz: panik atak)
Bipolar diyenin ağzına kürekle vurma isteği var bende, hastalık boyutunda.
Moda heralde, herkes bundan muzdarip.
rahatsızlık mı bilemem ama bazen kendi kendime çok konuşurum.
özellikle biri ile tartışma, kavga ettikten sonra.
sanki karşımda o kişi varmış gibi konuşurum.
ve bu başımı rahatsız eder.
sevgilim yok.
her zaman kendi kendime konuşuyorum ve elimdeki etleri yiyemiyorum saçma gelebilir ama çocukluktan beri gelen bir şey ellerim hep yaralı bu yüzden rahatsızlıkmı bilmiyorum bilen varsa iletişime geçebilir.
Obsesif Kompülsif Bozukluk.
Psikolojikmidir bilmiyorum ama sacma sapan sebeplerden yuzum kizarir.
Anksiyete, sosyal fobi, hipomani, panik atak, obsesif Kompulsif bozukluk.

Var mı arttıran. en deliniz benim. Hatta nickimi deliniz diye değiştiricem.
arasıra geçirilen cinnet.
Bişeyler var ama bilmiyorumdur, ego yapıp psikolog/psikiyatr'a gitmeyi reddediyorum.
in sivdiğim insin tipi

(bkz: iç güzellik/#36737046)
Panik atak.
Bir bedende yaşıyor olmam.
Bunun üzerine literatürdeki hangi tıbbi terim bana hastalık olarak görünebilir.
Ben; bedenime mahkum olduğum gerçeğini her an yaşıyorum ulan bundan daha büyük hangi hastalık olabilir.
Sürekli düşünmek düşünmeden tek bir an bile geçirmemek.