bugün

Birkaç yıl içinde avukatlık.
sosyal hizmet uzmanı.
edit: bir insanın mesleğini neden eksilersin. özür dilerim sosyal hizmet uzmanı olduğum için.
Dövme ve piercing sanatçısı. Ayrıca bu sene itibariyle şirket sahibi...
issiz zavalli ezik loser fakir kimsesiz evsiz. Swh
Abaninaltindakisopa bir hukukçudur işini severek yapar ve itinayla yardımcı olur.
Birkaç sene içinde siyaset bilimi uzmanı ve siyasetçi.
Üniversite çıkışım jeoloji mühendisliği ama şuan yaptığım iş ise iş sağlığı ve güvenliği uzmanı. Hayat ne yazık ki beni başka sektörlere sürükledi oradan ekmeğimizi yiyoruz.
Terapistim ben, ayrıca projektif testler uygulayabiliyorum. Sinirbilimciyim. Bir kaç seneye de sosyolog çıkacağım bir aksilik olmazsa. Ayrıca, araştırma asistanıyım. Bunların dışında bazı STK'larda gönüllü çalışıyorum.

Maaşım mı? Çorba kaynıyor. Şükür. Siz 1o katını kazanın.

Edit: Nihai hedefim, akademisyen olmak. Çok güzel gençler yetiştereceğim, pırıl pırıl.
(bkz: satın alma)

ama parayı borsadan kazanıyorum. yine de düzenli gelir bir başka.

ara sıra konsa çıkıyorum bi de.
ankara pavyonlarında ses sanatçılığı yapıyorum. beklerim hepinizi.
Roman yazarı.
(bkz: ziraat mühendisi)
Dövme sanatçısı.
medya tasarım, basım ve yayım tekniği yapmıştım printerlerle işim oldu ama hiçbir bok anlamadan kapattım meslek okulu senemi.

grafikerlikten anlarım çok az.
Operatörüm ama kepçe değil.
(bkz: Kasap)
tıp doktoru.
iŞSiZiM.
bildiğin at. dıgıdık dıgıdık dörtnala.
Çobanım ben.
Üst düzey kazık yemiş öğrenciyiz.
goygoyu bırakırsak;

kimya teknikeri.
tırnak pide ustasıyım.

ek: yalan söylüyorsun diye mesajlar geliyor. arkadaşlar lütfen haset etmeyin, çalışın sizin de olur.

ek 2: maaşımı soranlar olmuş. rakam vermeyeyim ama yazılım mühendisi arkadaşımın karısını sikiyorum o kadar söyleyeyim.

ek 3: yazılım mühendislerinden küfürler yağıyor. iyi tamam sikmiyorum karınızı ağlamayın.
Sosyal hizmet uzmanıyım.
iş sağlığı ve güvenliği uzmanıyım.