bugün

çiğnediğim sakızı asla atmam.her zaman yutarım.
çakmak ile gazoz kapağı açabiliyorum.*
işim neyse tam tersini yapıyorum. konum dışımdaki her şey ama her şey ilgimi çekiyor. ulan lisede fizik sınavı varken biyoloji, biyoloji sınavı varken tarihe bakardım. şimdi ise teknolojiye, tarihe, coğrafyaya kısaca tıp dışında her şeye sarmış durumdayım. neredeyse sınıfta kalacam ama ben laptop tamiri ile ilgileniyorum. böyle de bir insanım.
80 kg 70 i t.şşak .
takıntı da değil artık, resmen hastalık boyutlarında yazım-imla takıntım var, düzgün türkçe kullanmayanlara hiç tahammülüm yok, bi yerde yanlış yazılmış bi kelime gördüğümde ya da yanlış bi telaffuz duyduğumda saniyesinde müdahale ederim.
çok ilginçtir arada durup bir düşünüyorum gerçekten yaşıyo muyum ben diye.
tüm insanları severim yaradandan ötürü velakin kendimi sevmem. bu yüzden acaba ben insan değil miyim diye insanlığımdan şüphe ediyorum.
kulaklıkta r yazanı sağ l yazanı sol kulağıma takmak zorundaymışım gibi hissediyorum.
yaklaşık beş kilo doğmuşum.
dilimi burnuma değdirebiliyorum.
bir öğle yemeği iddaası kazanmıştım bu özelliğim sayesinde.
yorgun olduğum zamanlar, toplu taşıma araçlarında duruma göre çok iyi uyuyor taklidi yapabiliyorum. valla teyzecim bir arkada ki yer versin ya.

bu özelliğimi ise sıfatımdan mıdır? bakışımdan mıdır? bilmem otobüs dolu olunca, "ha bu çocuk kesin yer verir" diye, başıma gelip üşüşen teyzeler sayesinde geliştirdim.
dışarı çıkarken inanılmaz hızlı hazırlanırım. bu yüzden de hep bekleyen taraf olurum.
gördüğüm rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz.
benim çizdiğim köpekler, hep ineklere benzer.
ellerimin yumuşak olmasını seviyorum bu yüzden sebamed'in el kremini kullanıyorum.
göz kaslarım normalin 4 katı kuvvetli. gözüm açık olarak doğduğum için olabilir.
her gece 3-3:15 arası kesın su içmeye kalkarım.

bir rüyayı 5-6 aksam ust uste gorurum çogu zaman.
:-) bu şekilde smiley yapanlardan tiksiniyorum neden bilmiyorum ama itici o burun ne ya höü .
caddede yürürken uzatılan broşürleri ''kağıda alerjim var kusura bakmayın'' şeklinde reddetmek.
alt dudağımı burnuma değdirebiliyorum ve esas ilginci ben yaparken bana gayet normal gelirken millete garip gelmesi.
başak burcu ve yükseleni ikizler olmak. daha ne olsun?

çevremdekilere cenabül rabbillaleminden sabırlar niyaz ediyorum.
Sınavda gözetmen ile göz göze geldiğimde çok büyük bir oyunculuk sergiliyorum sözlük. O kadar güzel düşünüyormuş gibi yapıyorum ki gerçekten düşünen birisi bile, benim o an sergilediğim oyunculuğu görüp kendini sorumsuz hissedebilir.
bana 1 yapana 96876416 katını yapma özelliğine sahibim.
hiç ders çalışmadan sınavlardan yüksek not alabilme gibi bir özelliğim var benimde nacizane.
hiç bilmediğim sadece bir kaç bir şey duyduğum konular hakkında çok mantıklı, ve senelerdir araştıyormuş gibi konuşurum ve bir insanın yüzünden önce ayakkabısına bakarım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar