bugün

çıplak ayak yürürken iki ayak baş parmağımda her adımımda çıtlıyor. el parmaklarını falan çıtırdatırsın ya o şekil.
bu nasıl özellik amk!
jenerik izlemeye bayılıyorum. ikinci bahar ve çemberimde gül oya'nın bölümlerini arka arkaya izlememe rağmen jenerik kısımlarını hiç sardırmadım. bir de battaniye tırnaklamaktan müthiş bir haz alıyorum. şizofren olmaya meyilliyim.
ben beni yari yolda birakan bir kizi, beni istemeyen bir kizi mal gibi hala seviyorum.
bir kere düşünmeye başlarsam, düşünceler artar, hızlanır ve kafamın içi kalabalıklaşır. gece bile düşünmeye devam ederim.
sorsan thrash metale gönül vermiş bir kemancıyım ama, üç beş aya saçlarım uzasın hemen iki gitarcı bulup sahillerde barlarda etnik müzik, jazz, blues yapan bir grup kurma planlarım var, o derece de döneğim. hatta jazz işine verdiğim önem yeterince anlaşılsın diye gidip rasta yaptırabilir, oramda buramda ilginç küçük delikler açtırabilirim. bilmem anlatabildim mi?
bağlama çalıyorum.
malım ben. bence bir insan için çok ilginç bir özellik.
Yıldızları seyrederek şarkı söylemek ve arabanın üzerine sagopa şarkılarının sözlerini teker teker yazdırmak.
duygusal filmlerde ağlayan olursa hemen benimde gözlerim dolar ağlarım. yalnız başımaysam bir de hiç affetmem böyle hıçgırıklarla ağlarım. ama başkası yanımdaysa utanırım ağlayamam.
hem iyi futbol oynarım, hem sesim güzeldir, hem de yakışıklıyım. hakkaten çok ilginç. *

he bi de tum bu özelliklerimi mütevaziliğime borçluyum, bu da ayrı bir ilginçlik.
sanatla yaşıyorum. fotoğraf çekmeye heykel yapmaya bayılıyorum. herkesin entel lan bu dediği benim. klasik müzik dinliyorum. yani milletin hikayeden yaptığını ben gerçekten yaşıyorum.
haritalara saatlerce bakabilirim. ezberlemek için özel gayret sarfederim.
çok uzun zaman ve çok iyi konuşabilirim eğer istersem.
ayda bir cezalı çaylak oluyorum.
kulaklarımı oynatabiliyorum.ikisini birden ya da sadece birini.isteğe göre değişiyor.gereksiz bi özellik.farkındayım.
sol omzumdan istediğim zaman gacır gucur ses çıkarabiliyorum. bir işe yarıyor mu hayır yaramıyor. gereksiz bir özellik. heves etmeyin.
ağzımdan baloncuk çıkarabilirim. bir de... başka yok galiba.
ıslak havluyla kurulanmak.
domates ve peyniri çok sevip tükettiğim halde onlara dokunamıyorum.
Marul ve semiz hariç bütün yeşillikler beni hasta eder.
Heyecanlandığım an kim olursa olsun sözünü keserim.
Hastalığım olduğunu bildiğim halde dikkat etmem, sonra daha da hastalanırım.
Hemen anlatayım da rahatlayayım dediğim şeyleri o kadar hızlı konuşarak anlatıyorum ki bazen insanlar 'seni dinlerken yoruluyorum, ya yavaş konuş ya da sus' diyorlar. Hızlı konuştuğumda bazen ben bile kendimi anlamıyorum.
endişe etmiyorum, rahatım, düşünmeden hareket ediyorum ve götüme girmiyor. ve hem yükseklik hem kapakı alan korkum var. ve kendime inat metroya biniyorum.
kendime kızınca ceza veririm.
(bkz: havada durdum şahitlerim var) *
müzik kulağımın çok iyi olduğunu bilirdim. güzel sanatlar lisesinde de hocalarım bunu vurgulardı ama ileri derece olduğu üniversitede ortaya çıktı. araştırdıktan sonra önemli bir şey olduğunu anladım. bu yeteneğimin adı : (bkz: mutlak kulak)