bugün

Asansörün odamın bulunduğu katta olmasını seviyorum. Sebili kullanmak için odamdan her çıkışımda asansörü katıma çekiyor ve bundan garip bir şekilde haz alıyorum.
Her gün patates kızartması yesem bıkmam...
Her gun spagetti yesem bikmam.
normalde sag elimi kullanirken sigara icerken sigarayi hep sol elimde tutmak.
merdiven çıkarken otomatikman basamakları saymaya başlamak. aheste aheste çıkarken de durum böyle, üst geçidin karşısındaki otobüse yetişmeye çalışırken de aynı. nefes nefese kalmış bir şekilde 11,12,13... diye sayarak gidiyorum.
Sözlüğe küfürlü, ayıplı ya da utanılacak bir şeyler yazdığımda; o Entryden hemen sonra üç beş Entry daha giriyorum. Sanki öyle yapınca onun üzeri kapanıyomuş, onu saklamışım gibi hissediyorum.
kalabalık ve tanınmayan ortamlarda daha az nefes almak. ayıp olur onlara da kalsın diye.
merdiven saymak özellikle inerken, kaldırımda çizgilere basmamak, çok büyük olmayan desenli yeri 3 adımda geçmeye çalışmak, sağ sol sağ ya da sol sağ sol diye ritim tutmak diye uzar gider bu liste.
Okumadan uyuyamamak. Ama haber ama tarih ama başka bir şey. Son 3 senedir bir şey okumadan uyuyamıyorum. Burada 'bak ben çok okuyorum' alt metni de kasmıyorum. Hani dünyanın en gereksiz şeyi de olsa uyuyabilmek içim okurum. Sanırım bu yüzden wikipedia'da en çok Zaman geçirme rekoru falan çıkarsalar uzak ara birinci olurum.
Ayak sallayarak uykuya dalarım.
Sevgili değiştirir gibi gömlek değiştiriyorum.

Olm 6 aydır aynı gömleği giyiyormuşum lan!
volvoya karsi sempatisi olmak.
Her yeni alınan dergi,gazete,kitap sayfalarını koklamak,konusurken bile kurduğum cümlenin hemen ingilizcesini düşünmek,yemek yapmamak,dakik olmak.
Çomar sevmek
Arada iyi oluyor, benim için de farklılık. Mamasını da veriyorum gidiyor. Sevabın büyüğü küçüğü olmaz.
Pilava ketçap sıkmak mesela.
kimi zaman memnuniyet, kimi zaman ilginç duygular veren alışkanlıklardır.
misal asansörden inerken gıcıklığına ya en üst kata basar inerim ya da sevabına sıfıra basar inerim.
kaldı ki o esnada asansöre binecek kişinin hangi katta olduğu önemli ama niyetim ortada.
Sınava girdigim her sıraya fenerbahçe marşı yaşarım motivasyon olsun diye.
çorapsız olmaz, yaz kış farketmez o çorap o ayakta olacak.
şehriye çorbasının içine yoğurt koyup yemek
tek başınayken ezan okunduğunda kendi kendime it gibi uluyorum. Cok zevkli oluyor lan.
alışkanlıklar düşünülüyor.
elektrikli süpürge sesiyle uyuyorum.
Duş almadan sokağa çıkmam.

Ktç yetiş ölüyorum deseniz bile dur duş alayım gelirim derim.