bugün

sonbahar ve kış.
ilkbahardır.
hele şöyle yağmur yağdıktan sonra güneş açar ya, her yer mis gibi toprak kokar. öyle işte.
Toplamda 4 seçenek varken bu kadar entry girilmesine insan gerçekten hayret ediyor.
Yazdır tabiki

Gelsin kısa şortlar, havuz, rahat rahat piercing takma. Okul derdi yok.
yaz mevsimi. tek olur.
yaz görünümlü ilkbahar.
memelerin olduğu her mevsimi severim.

Hayattan memeleri çıkar geriye ne kalır ki.?
sonbahar. Hafif sıcaktan soğuğa dönüş, yağmurun naifliği... Sevilir sonbahar yani. Öyle bahsedildiği gibi hüzün barındırmaz. Asıl gerçeği barındırır içinde. Tabi anlayabilene.
ilkbahar çok ayrı.
hepsini severim yaz sıcak ve rahat günler uzun
kış doğum günüm var ve karı severim swh
sonbahar hüzünlüdür yağmur ve hafif rüzgar rahatlatır beni
ve ilkbahar da yazla sonbahar karışımıdır tam miskin miskin yatmalıktır.
4 mevsim dördüde dört dörtlük mevsim.
ilkbahardır ne soğuk ne sıcak herkes aşk modlarında ne güzel.
en güzeli kış yazın leş gibi ter kokusunu çekmekdense iyidir.
sonbahar;tabi trabzondaysan..
her mevsimin ayrı bir güzelliği vardır gerçekten de. önemli olan o mevsimi ruhen ve bedenen yaşamaktır, hissetmektir. kış mevsimini kalben hissedemedikten sonra, evinde mal mal oturursan kış sana kötü gelir.
yaz mevsimidir.
bahar... aylardan nisan... keystar doğmuş...
Kış mevsimine bayılıyorum. sıcak yatağın tadını hiç bir şey vermiyor.
kış. kar hastasıyım zaten.
ilkbahar ve yaz. soğuk olmasın yeter.
sonbahardır.
güzeldir.
Kış tabikide . Buz gibi.
Kış mevsimi ama tatil olmadığı için yaz diyesim geliyor. Kışları tatil olsa mis.
sonbahar kesinlikle. ne cok kalin giyinirsin, ne cok ince, hayat gibidir. herseyin ortalamasi gibi. bir gunes acar yakmaz ama biraz isitir. bazen usursun bir hirka alirsin ustune, ne cok sicaktir, ne cok soguk, hayat ne mukemmeldir, ne de cok kotu.
Sonbahar en iyisidir be üstad ne kış gibi soğuk ne yaz gibi sıcak ne de ilkbahar gibi yağmurludur iple çekiyorum güzü.