bugün

beklenti ruhu öldürür.
aksaray ordu evi'nin önündeki ışıklardan karşıya geçmek için, yayalara yanan yeşil ışık süresi yeterli değil. normalden biraz hızlı yürüdüğünüz halde, o mesafenin %75'ini henüz geçmişken, taşıtlara yeşil yanıyor ve mal gibi kalıyorsunuz. ama işte mal gibi kalmayın, koşun.. koşmazsan ölürsün!
güçlü falan değilmişim farkına vardım hayatla oyun oynanmaz kafa tutulmazmış çok fazla atıp tutmak olmazmış, köşeye çekilmesini öğrendim.
*şarkılarda geçtiği gibi eski dosttan düşman olmaz bunlar en büyük yalanlar.
*hareketlerinizi her zaman kontrol edemezsiniz. bazen ne yapacağınızı bilmez, bazen ne yaptığınızı bilmezsiniz.
*hayat her şey için endişelenmek ve korkmak için çok zalim.
*ayrıca uludağda yazanlar smslerde bile imla kurallarına dikkat ediyor. noktadan virgülden sonra boşluk koyuyor.
elektrikler kesilince akşamları karanlık oluyor.
kürt ırkını koruyan, savunan herhangi bir yazım hakkında hep beğenilmiyorum novoluyor millet.
friends izlemiş birisi jennifer aniston'dan nefret edemez.
hatta izlemeden önce sevmiyor olsa bile izledikten sonra hayranı olur,
brangelina çiftine lanet okur. bu böyledir.
buz masajı çok yararlı lan!
hayatta en hakiki mürşit ilimdir.
domestos ile çamaşır suyunu karıştırıp tuvalet temizlemek insanı zehirleyebiliyor, ölüyordum sözlük direkten döndüm.
kimse için üzülmeye değmez sözlük .
bu akşam manchestera koyacağımızı fark ettim sen de farkına var...http://inciswf.com/h3jcq8rv.swf
Koltuk altı kıllarımın sakalımdan uzun olması.
kadınlar kesinlikle romantik falan değil. hatta bana kalırsa romantik erkek onlar için gülünç bir şey. bir erkek her zaman bir kadından daha güzel hayaller kurabilme potansiyeline sahip ve bu kadınları rahatsız ediyor.
aşkta inanılmaz bencil bir insanmışım meğer, kontrollü davranmaya çalışıyorum ama bazen aklımdan geçen şeyler inanılmaz.
kadınlarla anlasamıyorum net biçimde. kabul ettim olayı artık.
Farkettim ki her ne kadar çok sevilsemde, sevdiğim kız benden özgürlüğü için vazgeçti.
yakın ilişkide bulunduğum kişilerle daha doğrusu aile üyeleriyle geçinemiyorum ama arkadaşlarımla aram çok iyi. bu dengesizliğin sebebini henüz çözemedim.
Geçen sene 3 arkadaş, aramızda başka birini çekiştire çekiştire yürüyorduk. yollar ayrıldı ve biz iki kişi devam ederken diğeri de kendi yoluna gitti. Tabii biz aramızda muhabbete devam ettik ama bir süre sonra az önce bizle vedalaşan arkadaşın hemen arkamıza, ta ensemize kadar geldiğini farkederek irkilmiştim. Suratında komik bir gülümsemeyle tekrar selam verip gitti. Geçen gün anladım bu davranışın sebebini. Bu uyanık ondan ayrıldıktan sonra onunla ilgili bir şeyler konuşuyor muyuz diye bizi kontrol etmişti aslında. çakkaaal.
rafta neden sigara var ki lan? ben sigara içmem. annem de marlboro içmez.

hayırlısı.
az önce misafirler geldi, annemle babam olmadığı için içeri girmediler. ben ısrar ettim. yok sağ ol falan dediler. kendimi pezemenk gibi hissettim lan. ben adam değil miyim misafir teyze? niye içeri girmedin? dövecek değiliz ya. baklava vardı geleydin içeri. ben adam değilim sözlük. kimse beni iplemiyor. seovi bile artık eksilemiyor beni lan.

düzetlme: eksik olma seovi. beni ne kadar çok sevdiğini biliyorum. sağ ol. iyi ki varsın.
'eğitim cehaleti alır eşeklik baki kalır' sözüdür.. bir kaç profesör tanıdıktan sonra bu atasözünü dibine kadar anladım.
haydar dümen'in köşesinde "kocamı aldattığım sevgilim bana kadın olduğumu hissettirdi" lafından etkilenip hoşlandığım kıza "bana erkek olduğumu hissettir" dedim. şimdi her gece mahallenin çöplerini döküyorum. farkına vardım ki kızlar bizimle oynuyor sevgili tostlar.

vesselam...
kurban keserken iyi niyetli olmiycan yoksa aksama kadar kurban kesersin.
Hayat zormuş, mükemmel insan yokmuş ve mide bulantısı berbat bir şeymiş.