bugün

fil dişi sahili ni andıran andorra tavşanı renginde siyah asya mandası burunlu pembe domuz dışkısı ile karışmış boz ayıya kaçık bir ırktanım.

(bkz: tövbe tövbe)

(bkz: illa konuşturacaksınız)

(bkz: insanım lan insan)
% 100 belfast kökenli bektaşi zenci .
%100 iskandinav. viking ulan aq!
baba: bulgaristan - kırcaali.
anne: yunanistan - iskeçe.
asil irlandalı kıçımı öpemezsiniz bile. lanet sicilyalılar, kübalılar ve çekik gözlü japonlar.
Bettegerriler'den.
Anne ve baba tarafı oğuz/kayı. Lakin babamda bulunan kızıl sakallarla birlikte cımbızla almak zorunda kaldığım kızıl sakalları düşününce* uzaktan isveçlik var mı diye düşünüyorum.*
süryani.
(bkz: ELF)
anne: elf
baba: gondorlu
(bkz: yörük) yani bildiğin türk...
(bkz: Türk)
Anne tarafı gürcistan batum'dan, baba tarafı yunanistan selanik'ten gelme. Ben daha çıkartamadım etnik kökenimi. Bile varsa söylesin.
biraz demir, biraz kablo, bir ampül ve bir cam idi bir zamanlar.

insanken hiç araştırmadım kökenimi...

şimdi de bilmiyorum nereden geldiğimi.
hiç umurumda olmayan şeydir.
6 sayfa entry girilmiş, hepsini tek tek okudum. iki, üç dakika sürdü. şimdi hiç birini hatırlamıyorum. mühim olan insanlık.
(bkz: klişe)
var biraz gürcülük.
görsel
tüm soy hiç sapmadan uzaylı. ama yüzde yüz facebook onaylı dünyalıyız.
iki taraf Bulgaristan.
ana:yörük

baba:yörük

sonuç:yüzde yüz yörük.

not: bir arkadaşım vasıtasıyla akdeniz bölgesinde yaşayan yörüklerin kökenine dair bir kitaba ulaştım. osmanlı tahrir kayıtları ve bu kitap yardımıyla 1600 yılına kadar geriye gidebildim ve atalarımın 1600'lü yılların başında karamanda yaşarken oluşan büyük bir kuraklık neticesinde mersin taraflarına 400 çadır ve 500 kişi ile indiklerini, geçen zaman içinde kışlak olarak mersin sahillerini, yaylak olaraksa karaman-konya sınırındaki yaylaları tercih ettiklerini ve sürekli kendi aralarında kız alıp verdiklerini öğrendim. o yüzden rahatlıkla yörük-türkmen olduğumu söyleyebilirim.
ünlü sosyolog barış manço'nun dizelerindeki gibi;
(bkz: bu dünya benim memleket)
baba: sırp, göçmen.
anne: aşkenaz yahudisi.
Anne baba Kürt.
Kürt. iyiki de kürdüm. Şükürler olsun.
iki taraftan da saf arı yörük.