bugün

yukardakilerin hepsi:d
her şeyin bir ilhamla rayına oturacağını hissetmem ama sonunda fosssssssss çıkması. çok oluyor bana çok...
Bir işe başlayıp sonunu getirememek...
"Yarın yaparım."

Lanet olsun.
agresiflik, fevrilik.
saplantılıyım ben bi bok olmaz benden.
çok çabuk etkileniyorum insanlardan. bir anda hemen fikrim karşımda olan kişiye göre şekilleniyor. hiç sevmiyorum bu huyumu. insanın kendi fikri olur ve o doğrultuda düşüncesini ilerletir. bende bu yok anam. hemen etkileniyorum herşeyden. ne zaman büyüyüp kendi fikrinde sabit kalmayı öğrenceksin ayruhsu?
Mükemmeliyetçilik. Perfection.

Şimdiye kadar bir sıkıntı yaratmadı ama.
her şeyden çabuk sıkılmak.
iyi olmam, herkese karşı iyi olmamam gerekir ama ne yapıyım.

iyiler hep kaybeder derler ve hep kaybettim.
kendimi kandırmayı seviyorum,hatta çoğu zaman bilerek kandırılmayı tercih ediyorum çünkü kaybetmekten korkuyorum,sevdiğim insanların yalanları ile yaşamayı tercih ediyorum,onlarsız yaşamaktan daha iyidir diyerek.
imla kurallarına takığım.

tuhaf olan sayısalcıyım, ama imla ve yazım kurallarına karşı çok ayrı bir zaafım var.

imla hatası ve yazım yanlışı yapılan hiçbir mesajı ciddiye alamıyorum.
Fevrilik.ani kararlar vermek.
Kin. O an bir insan için bir saniyede milyonlarca senaryo kurabilirim.
bir şeye taktım mı takıyorum konu önemli değil. bir şey varsa o an çözülsün istiyorum.

bir de kendi kendime konuşma hallerim hem arttı hem boyut değiştirdi. zannedersem ruh hastası olup cıkıcam.
allahım sen aklımı koru...
gerildiğim veya sinirlendiğim vakit ellerimin buz kesilerek morarması bu sebeple parmaklarimi rahat hareket ettirememek.
sinirli biriyim.

çabuk sinirlenir aynı hızla da sakinleşirim.
aşırı inat ve irade. kibre varan ukalalık.
aşırı kıskançlık ve öfke kontrolsüzlüğü.
Herkesi kendim gibi iyi sanmamjhzgjshhshuzgharugd.
Övün kendinizi.
(bkz: paranoya)

kimi zaman çok yüksek hem de.
Aşırı dikkatsiz, ve unutkan olmam.
Onun haricinde idare ederim işte...
asiri kiskanclik.
çok önyargılı olmamdan mütevellit kimseyi kendime layık bulmamam ve bunun sonucunda daha izole bir hayat yaşamam.

daha salak ve gönlünü gün eden biri olabilirdim pek ala.
başkalarının düşüncelerine gereğinden fazla önem vermem, fazlasıyla takıntılı, obsesif olmam.