bugün

Kiril alfabesi ile soyadım, sol omzumda durur. Kaybolursan falan diye damgalattım kendimi bi nevi.
sozluk yazarlarinin dovmeleridir guzel dovmelerdir.
ensemde kar tanesi.
Şimdi yalanlara gel omzundaymış ensesindeymiş. Lan ne komik insancıklar var yaa.
Sırtımda ejderha var kollarımda dikenli teller bileğimde örümcek var vücudumun geri kalanı yakuza gibi yazılı. Göbeğimde adnan şensesin dövmesi var 145 tane de piersing var. (has*ktir lan).
sol el bileğinde ; nil'in anahtarı.
sol el bileğinde bir adet güvercin.

edit: hayır dsp'li değilim.
sağ el bileğe yakın yerde göktürk alfabesiyle ''türk'' yazıyor.

evet solağım.
görsel
Olmayan dövmedir fakat şekline ve yerine karar verilmiştir. En kısa sürede yapılacaktır. Göktürkce Türk yazacaktır.
sol omzumun arkasında antik bir oni dövmesi var. azıtıyor bazen. derimi kesip atmama az kaldı.

bir de daha başka bir yerde tiamat var.

(bkz: pics or did not happen)
(bkz: ben).

nasıl güzel bir şey oldu ne tatlı oldu ki. yirimmm.
vektörel suratımı çizdim. hoş oldu.
bazen hayat felsefesidir.
Şu anlık yok ama olacak, sol kolumu boydan boya dövme yapacam.
Jilet izleri ve kesik leri kapansın diye yoksa hevesim hiç olmadı dövme yapmaya..
benim için önemli olaylakın vuku bulduğu mekanların koordinatlarının yazılı olduğu bir dövmedir. Dövme yaptıracaklara tavsiyem ileride çoluk çocuk anlamını sorduğunda kem küm etmeyeceğiniz figürler seçiniz.
göğsüm baykuş ve omzumda üçgen yaptırmak hayalim.
Sağ omuzumda dimebag darrell portresi, sol omzumda Samurai portresi , sol kürek kemigimde illidan stromage portresi, sağ ayagimda sol anahtarı vardir.
çoh havalıyım.
görsel
(Uzuv sol kolumdur)
Sağ bileğimde roma rakamıyla 1959, solunda ise 1967. Ensemde ise renk patlamalı bir peace vardır.
(bkz: oni)
(bkz: tiamat)
görsel

dövmemin gözüktüğü 3 fotoğraftan en neti amk. pc'de bu var, idare edin.

aseksüeller selam.
çok pahalı oldu ama değdi.

http://hizliresim.com/oYY0yk
çok acıttı ama değdi. görsel
çok uzun sürdü ama değdi

görsel