inşallah anlattığıma pişman etmezsiniz.
2 gün önceki enayiliğim.

Eski sevgilimi hâlâ seviyorum, onunla telegram'dan yazışıyoruz. Kendisi güneydoğu'da, tayini oraya çıktı ve yaşadığım şehirden gitti. internetin çekmediği yerde, dağın başında polislik yaparken bile Instagram'da kaşar kadınları (kadın gerçekten kaşar) ekliyordu, ben de bunu fark ettim ve kaşar ablaya, "xxxxxxxx'in sevgilisiyim ondan uzak dur" diye yazdım. Kaşar abla da eski sevgilimi ve beni Instagram'dan engelledi sonra eski sevgilim bana kızıp, beni telegram'dan engelledi.
Ben de markete içecek almaya gidiyordum, eski sevgilim engelledi diye sokakta ağlamaya başladım sonra markete girince, markette çalışan ve samimiyetimin olduğu kızı, marketin deposunu çekip, olayı anlatıp, ağlama krizine girdim sonra kız, bana rahatlamam için sigara verdi ben de biraz daha rahatlamış şekilde marketten ayrıldım.

Ne alaka yani markette çalışan kızı depoya çekip, bunları anlatıp, ağlama krizine giriyorsun.

Bu da böyle enayiliğimdir.
burda enayiliği derdini market çalışanı kıza anlatmak olarak görüyorsan sen daha çok enayilik yaparsın.
Benim enayiliklerim genelde ailem karşı tavırlarımda oluyor. Ha bir de bu sene bir aptal tarafından sevildiğime inanmıştım.
Bu arada kendimi de inanılmaz zeki bulup, milletin zekasını alaya alan küçümseyen biri olmama rağmen.
Ama bundan sonra kendime hiçbir kimseye karşı bu kadar tevazu göstermemem konusunda söz verdim. Bakalım..
Masamı sildim maalesef.