bugün

kafa iznine çıkıcam!!
bundan sonra halısahaya gitmek yok.
bir takım kararlar alarak yaşamımı kısıtlamaktan ve yaşanamaz duruma getirmekten , kararsızlık kararı almayı seçtim .
duştan sonra en az 3 saat beklemeden dışarı çıkanı ordu s.ksin.
beni herkese ve her şeye rezil eden eski sevgilimi bir daha aramama ve ne olacaksa olsun bir daha yardımcı olmama kararıdır. bileklerini kestin yanındaydım, eski sevgilin seni neredeyse öldürecekti yanındaydım,ailenle sorunların vardı yanındaydım, arkadaşlarınla sorunların vardı yanındaydım...
ama sana ben " emek " kavramını öğretemedim... ve ben artık yokum.iyiki de yokum. yoksa bende senin gibi intihar edeceğim. hem de kesin bir şekilde.
Bir daha kimsenin beni incitmesine izin vermeyeceğim.
Artık kıskanmıcam! Artık değer vermicem! Artık sevmicem! He bi de sözlükte adam olcam!
yarın bir çok kişiye yeter artık karışmayın bana diyeceğim.
yarın utangaç olmayacağım.
Artık ben koşmuyorum peşinden, kendi gelmeye başladı.
(bkz: oh be)
bekle beni istanbul, iki güne oradayım.
bekle beni sevdiğim, sarılmalarımı bekle.
*
güne başlayalı 28 dakika olmasına rağmen ankaraya giderken beyaz fularını beline değil boynuna takmak**
radikal kararlar.
alkolu bırakıyorum, tekiladan devam ediyorum.
akşam erken yatıp, sabah erken kalkıcam.
sigarayı bırakıcam ,sıkı diyete başlıcam,maç seyrederken kaçan ve yenen gole küfür etmicem.
tüm emeklerimi çöpe atıyorum ama bugün istifa ediyorum.
karşımdakininde * bir insan olduğunu untmayacağım.
Arkamdakilere değil önümdekilere bakacağım.*
mutlu olmak mutlu olmak ve hep mutlu olmak. mutluluğu bazı olayların sonuçlarına bağlamadan ne olursa olsun mutlu olmak, mutlu olmakla tatmin olmayı birbirine karıştırmamak.
Hiç bir kıza güvenmiycem amk.
karıya gidip rahatlayacağım.

(bkz: karıya gitmek)
belli bir yaştan sonra insan istesede değişemiyor, hem değişmeyi hemde değiştirmeyi beceremiyorsan; kabullenmeyi öğreneceksin.
yarın internete girmek yerine ders çalışacam.genelde her akşam alırım bu kararı.
oh gece gece anketimi de doldurdum.
facebook'da *dilcıkaransimile* diye yorum yapan arkadaşımı sildim!