bugün

sol frame'in bekaretle ilgili entrylerle dolmasına neden olan olaydır.
Aslında;
bekaret beyin problemidir
bekaret beyindedir
bekaret iki bacak arasinda degildir
bekaret kafadadir
bekaret konusundan gina gelmesi
özetle: bekaret için arama sonuçları 138 başlık.
aklı 7/24 uçkurunda olan, elleri nasırlaşmış beyinciği, beyninden büyük olan ayak takımı yazar topluluğu.
sürekli bekaret başlıkları ve içerikleri ile karşılaşılınca dile gelen başlık. hayır o değil de bekaret bozulunca herkes potansiyel verici mi oluyor. anlamış değilim.
"bu ne lan, sözlük formatına uyacağım diye bir karar aldım. zorla adamı çileden çıkarmayın." denilesi yazarlardır ayrıca. *
bu yazarlar aynı zamanda töre cinayetlerini de kınamaktadırlar. bu nasıl bir ironidir? hem töre cinayetlerini kınayıp, hemde töre yüzünden kızını, kardeşini, akrabasını öldüren insanlarla aynı ideolojiyi gütmek. bu insanlardan farkı nedir? sadece elini kana bulamazlar. ama bu kızları fişlerler. neyi nasıl yaşadığını sorgulamazlar. insanı insan yapan affedici, hataları kapayabilmesi olmasıdır. bunları kullanamayanların kendinden şüphe etmesi gerekir. sonuç olarak tercih meselesidir. o kızlarıda bir ana doğurmuştur. diğerlerini de. varsın koluna takıp yürümesin onunla.
bekar+et delisi olmak evli+et delisi olmaktan iyidir demiş konfiçyus. ben demedim. karışmam.
sözlük yazarlarının temiz insanlar olduğunu gösteren durum. *
sözlük yazarlarının bekaret konusundaki hassasiyetinden doğan durumdur.
efendim yok bakir olmayan erkek bakire kız isteyemezmiş yok bakire olmasında az kullanılmış olsun vs. genel olarak baktığımızda erkeklerin bakir olmaları kızların bakire olmalarından daha düşüktür.
bir erkek: ben genel evine gittim bakir değilim ozaman ben bakire kız alma hakkım yok mu diye saçma bir soru sorabilir mi?
erkek ve kız cinsiyetlerinin arasındaki hiç kapanmayacak farkları görmemezlikten gelemeyiz.
ama tabikide masum olmayan erkek populasyonuda az değil işte Allah ın adaleti kanımca onlar için daha belirgin olacaktır.
(bkz: #8605994)
kısa bir süredir aranızda olmama rağmen benim de dikkatimden kaçmamış durumdur.Devamlı bu tarz başlıklar açan arkadaşların -savunan veya savunmayan- devamlı seks halinde olup ya da olmaması durumunu merak ettiren konudur.Size ne kardeşim kızların bakireliğinden cinsel yaşamından seks hayatından.
kızların etrafında dört dönerken herşey çok güzel çok iyi bakire olmayınca mı kötü.Neden erkeklerin bakir olup olmadığını bunun doğru ya da yanlış olup olmamasını konuşmuyorsunuz tartışmıyorsunuz.Öncelikle kendinize bakmadan bu tarz düşünceler içinde bulunma lüksünüz yok.
işte o kadar boş şeylerle ilgilenen bir milletiz ki insanlarımızın kafası ancak bunlara çalışıyo. mantıklı şeyler düşünmek bize ters. nerde zevzeklik orda biz hiç kaçırmıyoruz.
en sonunda doğru başlığı açan biri çıktı. keşke herkes bu kadar saygılı olsa...
nesilden nesile aktarılan bir durum.
karısına tecavüz edildiğinde karısını öldüren zihniyetten pek farkları yok bu tip insanımsıların...
--spoiler--
eğer karşımdakine bakıyorsam, bunu önce kendime baktıktan sonra yapıyorumdur.
--spoiler--
Ergen yazarların olmasından kaynaklanan bir durumdur.
insan neyi arıyorsa odur der mevlana.

cinsel deneyim yaşadıklarında rahatlayacak olan bir takım güruhun bu takıntıdan vazgeçeceği aşikardır.
31'den sonra, midesi kalkmış ve dişilere aşağı gözle bakan erkeklerin yaptığıdır. biraz standard lazım diye düşünürler; bende onlardan biriyim.
Ergen yazarların kendini bugünlerde fazla göstermesi durumu .
bekaretini kaybetmiş bayan yazarların zoruna giden takıntı.
ANTiKA sevmemelerindendir. antikalardan hoşlananlara da sözleri yoktur.
sözlük yazarlarında yaşadığımız toplumun cahil yanının bir yansımasıdır malesef. bakire olmayan kız da ölüyordu zaten aman bekaret takıntısı olan erkekler var diye. o da kendi hayat görüşüne göre bir insan seçecektir mutlu olmak için. *
aydilgenin de bahsettiği büyük takıntıdır bu.
kendini yetiştirmiş hiç bir erkek ulu orta - ki ayrıca ulu sözlükte- bakire ile evlenmeyen erkek adam değildir, bakire kızlar evlenmemelidir diyemez...

nereden geldiniz, nereden çıktınız, nerelere kondunuz be deliler. bekaret ile zorunuz ne, ne , ne?

madem evlenirken eşantiyon olarak zar istiyorsun o zaman bunu kendi hayatında uygula. insanlara empoze etmeye ne hakkın var.

erkekler, kızları becermek için kırk takla atarlar, evlenme vaadiyle yaparlar bunu. ancak evlenirken bakire eş ararlar. bunun tecavüzden ne kadar farkı var ki,

bu gün biraz fark var evet ama post-modern bir hayatta farkı kalmayacak...
kadınların sikinde olmayan takıntıdır.*