bugün

(bkz: ay sonu)
Demokrasi.
fenerbahçemin türkiye kupasını alması.son 10 yılda 6 final ama ....
insanoğlu.
yaşama sevinci.
ülkenin gençlerinden umudu çoktan kestik, sözlüğün düzelmesinden de umudumuzu yitirdik. bakınız sol frame
2011 seçimleri.
- türkiye.
akici fransizca konusabilmek.
evlenmek. bir de annemin artık bana karışmamasından umudumu kesmiş durumdayım. bir rahat ver gadın!
bir anlamı olan başlıkların sözlükte daha çok yer alma ihtimali ve bu başlıkların altını dolduracak anlamlı entryler okuyabilme ihtimalimiz.
bir uzay geometri sorusunu çözebilmek.
özgürlük ve huzur.
(bkz: huzur)
insanların işine geldiği gibi çiftestandart uygulanmayan bir hayat. herşey menfaat ve çıkar olmuş durumda. ayaklar altına alınmış tüm maneviyatlar. elde var sıfır...
yaz okuluna kalmamak.
ummak bir yerden sonra imkansızlaştığında hissedilen şeylerdir. evde birkaç günlüğüne kalacakları iddia ve ricasıyla gelen ve sonra uzun vadeli misafir olarak kalan, eşyalarını yerleştirmiş ve hayatıma yerleşmiş olan arkadaşların en azından etrafı dağıtmaması. bir de soğanlı yiyeceği dolaba koayarken kap bulmanın zor gelmesini anlıyorumda orda streç film var arkadaşım! tam gözünün önünde. ona saraydın bari. sabah sabah yüzüme soğan kokusu çarpması hiç hoşuma gitmiyor, senin gidiyor mu?
her sabah yürüdüğüm yolda denk geldiğim balgamların bir bün yok olacağı düşüncesi.
aşk be hacı valla bak.
kredi kartı limiti.
ben isterim ki artik anket baslik acilmasin. anket baslik acan caylak edilsin. ama umudum yok iste bu konuda. basliklarin %80'i anket aq. bu bile yani...
çorabımın teki.
kayıp çorap cennetine gittiğini varsayıyorum.
gerçek sevgi.
(bkz: )
kalbimden umudumu kestim keza o da benden kesmiş gibi görünüyor. son zamanlarda sıkışıp duruyor, genç yaşta kalp krizi.