bugün

(bkz: meme)
yds yds yds. bu sınav bana girmeden benim bu sınava girip kurtulmam lazım. şu an aklımda ezberlediğim 1750 kelimenin yarısı (bkz: gezi parkı) için direniyor, kalan yüzde elliyi zor tutuyorum.
(bkz: sarp)*
2 bira mı alsam 1 paket sigara mı alsam?
sigara.
south park mı açsam, family guy mı? yoksa futurama ya mı başlasam? bilemedim ben onu.
acaba yanlış bir şey mi yaptım?
(bkz: ben feuerbach)
ben öldüğümde hala yazılarımı okuyup gülümseyen veya bana kızacak olan insanlarin yüzü. ciddi ciddi düşünüyorum bazen acaba şu yazar neler yazmiş diye okuyan varmıdır sahi?
şaka maka sağlam yalnızmışım ha.
sevdan bahar diyorum o güzel gözlerine.
Cuma bütüm var daha çalışmaya başlamadım! Napcam ben.
eski sevgilime "o kadar buyuk ki icimdeki duygusal bosluk, ne koyarsam koyayim dolmadi hic, dolmayacak da" demistim. Gulmustu. Guldum sonra bende. Acimla dalga gectim. Keske biraz onurlu olabilseydim o an. Sonra bosver diye teselli ettim kendimi, yok nihilistim ben dedim sacmaladim kendi kendime. Ama anlami var her seyin. Iste beyin kilif ariyor nihilizm diyorum o yuzden kendi kendime pismanlilarim icin. Ama sonra yine o kadar buyuk ve alçak geliyor ki acilar, ozellikle sonbahar, daha uzuluyorum.
duran adamların nasıl dura bildikleri "hiperaktif" olmadıkları kesin iki dakikada ölürdüm .
hiç değmeyecek bir zat.
kitap mı izlesem, film mi okusam yoksa bir bira mı demselem durumu. burada her şey çok karışık dostum.
biraz zor gibi ama kahvaltı.
benden nasıl bir öğretmen olacak acaba? bir de bi lazanya yapmışım ki oy oy oy çok güzel oldu.
ÖSYM SINAV SONUÇLARINI NE ZAMAN AÇIKLAYACAK? (bkz: ÖSYM BÖYLE GÜZEL SORULAR SORMAYI NERDEN ÖĞRENDi)
bilgisayar almaya mı gitsem tuvalete mi. 2 gündür düşünüyorum içinden çıkamadım sözlük.
akşama balığa gideyim diyorum ama nereye, dereağzına mı açığa.. ona göre takım hazırlicam.
...ne olacak ki böyle...?
yaz okulu parasını nerden bulabilirim.
ne yapıcam ben? bütün gün sik gibi oturuyorum bir sonraki ay için yaz okulu programım var ama o zamana kadar ne yapıcam? nasıl zaman geçiricem? of aman neyse şu kitabı bitireyim de önce bakarız. napıcam ben napıcam?
neden bu kadar gereksiz başlık var burada?