bugün

artık para kazanamamak. feci koyuyor...
Sonbaharla birlikte gelen melankoli hali.
bas agrısı sabah sekızden aksam 17.30 a kadar gorulen ders ıkı gun sonra vızelerın baslaması ve calısamamak sıgarasızlık uyuyamamak bırde.
Onun yanımda olmasını istemem, yarın iki tane vizem var arkadaşımla çalışıyorum demesi, kütüphaneye giderken ben kampüste başka biriyle yürürken görmem, fark etmemesi, iki gündür görüşmemeye rağmen benim onu o an görmezden gelip yürümeye devam etmem. Şimdi bu satırları ytü kütüphanesinden yazıyorum. Herkes ders çalışıyor. Mutsuzluk.
su an zile basmaya gitmek zorunda olmak.
niye geliyon ollum bize niye.
Yarın fizik sınavım var ve ben hala çalışmadım
muhtemelen haftaya sonuçlar açıklanır ve eve almaz beni bizimkiler
(bkz: böyle bi 3 yıl uzaklara)
Erken kalkmam gerektiği halde uyuyamamak.
uzanirken çıkarmayı unuttuğum çoraplarım.
sözlükte tek başına entry kasan tip olma hissi.
uyku eksikliği usulca.
Uyuyamiyor olmak. Sabah 6 da geldim nobetten aksam 6 da geri gidecegim tabi uyur ve uyanabilirsem
Arkadaşlarımı kaybetmiş olmak.
10 dk dir sac kurutuyorum hala kurumadi.
Düğünden 2 hafta sonra ; Eve ben oturacam 2.karıyı alıp. Deyip sizi evden kovan babadır.
iki tane daha vizemin olması hem de esaslı vizeler bunlar ve artık takatimin kalmamış olması. bi an önce bitmeli bi an önce ailemin ve sevdiceğimin yanına gitmek istiyorum. az kaldı ya insan daha sabırsız oluyor.
saat kac oldu hala uyumadim.
çayım bitti.
sevdigin insanin eski sevgilisiyle tekrar baristigini ogrenmek.
Halsizlik,başağrısı,öksürük.
Kısaca hastalık zor.
Çalışmam gerektiğini bildiğim halde hâlâ burada olmam.
Koca amfide yalnız başıma oturmam ve yalnızlığıma hergün daha fazla lanet etmemdir.
görsel

şu bile benden mutlu*.
cok özledim cok. nefes alamiyorum. söyleyemiyorum kimseye. cok özledim. dayanamıyorum.
elektriklerin olmayışı.

hayır işimi yapamıyorum.
tek maçtan yatan kuponlarıma bakmam.