bugün

Kenafir gözlü yine fotoğraf atmış.
görsel
kısmet kapatan fotoğraflardır.

olm kız arkadaşınızla çekildiğiniz fotoğrafı kesip atıyorsunuz ondan sonra sözlükten kız düşmüyor diye ağlıyorsunuz. etmeyin.
görsel

Evet kol killarimi aliyorum.
görsel
görsel
Kız olsam her gün birinize evlenme teklifi ederdim demek istediğim fotoğraflardır.
Kız olsam birinize bile vermezdim.
görsel
Gaza geldim atıyorum. Sene 2009 denizli taraflarıydı herhalde.

görsel
görsel
(img:#1361420)

Arkadaşlar selamun aleykum hayırlı geceler. Biliyorum tipsizim. Yakışıklı değilim bir wakin bir arnavutt yukarıdaki arkadaş gibi eyvallah... Ama sağlıklıyım. Allah'a şükürler olsun.
Allah hepimize uzun mutlu, sağlıklı, huzurlu ömürler nasip etsin arkadaşlar. Gönlünüzce olsun her şey... Bu arada yaşımız da geçiyor. Allah hayırlısını nasip ederse evlenmeyi düşünüyorum. Tekrardan iyi geceler, görüşürüz arkadaşlar.
Kusura bakmayın hastaydım o yüzden fotoğrafta biraz çirkin çıktım. Göz zevkinizi bozduğum için özür dilerim.
(img:#1361445)
sahil, deniz falan.
özledim şimdi o günleri.
görsel
sözlükteki at hırsızlarının hakaret yemek için paylaştıkları fotoğraflardır. zevk mi alıyorsunuz anlamadım amk. tipinizi sikeyim beyler.
çok mutlu bir anımda çekilmiş.

görsel

edit: hemcinslerim açık oylamassa memnun olurum.
Aleykümselâm dertler derya olmus gardaş, bu numaralar çok bayatladı artık. Başka ajitasyon numaraları bulman lazım.

Ayrıca ben hala özelliklerde kaldım, harbiden sen bile evlenemiyorsan bizim evde kalmamız kesinleşmiş demektir.
Tiplere bak doğuran tavuk görse yumurtadan kesilir.
bence mr orange ve dertlerin gideri var.

hatta dertler baya iyi ama ezik bi profil tipi var. mesela beyaz perdenin önünde koltukta yana bakarak foto çekinmek neden?
ulan ne özgüven varmis sizde be tipsiz reisler ,keske bende de olsa bu ozguven, yakisikli,1.90 filanim ama korkudan atamiyorum foto ,,ezikral34.
görsel
görsel

Zirzopbey in the house.
(bkz: neden 10 saniye kuralı)
(bkz: elimden geldiğince basıyorum eksiyi)
Zarftır. Yersen.
(img:#1362329)

Arkadaşlar selamun aleykum. 27 yaşına geldim. Evlenmek istiyorum. Allah rızası için eksilemeyin. Kardeşlerim lütfen eksilemeyin. Kız fotoğrafı olunca hemen artı oy veriyorsunuz. Lütfen ben de aynı muameleyi istiyorum. Beni de insan olarak görüyorum.
Kızlardan yana sıkıntım yok. Onlar artı oyunu veriyor allah onlardan razı olsun. Fesatlık, hasetlik yapmıyorlar. Alay etmiyorlar. Yani bemim tipim de böyle napayım?