bugün

Düz siyah kot pantolon, v yaka beyaz tişört ve deri ceket şeklindedir efem.
siyat t-shirt , siyah kot , beyaz stansmith adidas ayakkabı , siyah atlet , siyah boxer , siyah çorap .
Bugün topluca 007'ye diss atıyoruz arkadaşlar.
(img:#2257659)
Kral Charles ile mi6 teki yeni faaliyet ve terfileri görüşeceğimiz online toplantı nedeni ile bugünü es geçmek zorunda kaldık arkadaşlar idare edin diyeceğim lakin gördüğüm kadarıyla zaten bizi aratmamışsınız.
Queen hanım ceketinizin rengi ne hoş.
işte polo yaka tişört, kanvas, nubuk.
iş dışı bisiklet yaka, jean, sneaker.

Ne giyeceksin başka bu sıcakta. Şort giydik mi etrafta dişi kalmıyor *
artiz gibisin kanka. maşallah maşallah ( üsttekine )
olacak olacak ha gayret. ama tek renkten kombin oluşturmak istiyorsan izgi desenli ceketin içine düz siyah gömlek uymaz, düz renk ceket dene bir dahaki sefere. bir de bu tip kombinlerde kravat olmazsa vale gibi görünürsünüz dışarıda kravatı da ihmal etmeyin. kravat ciddiyettir.
siyah don , siyah atlet , siyah baskılı t-shirt , siyah kot pantolon , siyah çorap . beyaz adidas stan smith ayakkabı .
beyaz don, beyaz atlet, siyah pantul siyah gömlek, lacivert kravat, bordo süveter.

içlik henüz yok.
https://m.uludagsozluk.com/e/45877674/

(img:#2258549)
fütüristik bir desenlemeyle süslü beyaz tişört, açık mavi kot pantolon, turkuaz rengi ayakkabılardan oluşmaktadır efenim.
Siyah pantolon ve siyah topuklu ayakkabı ile kombinledik.
(img:#2258562)
benim 22 yaslardan kalan bir kez giydigim ceketler var vereyim.istersen kuru temizlemede yikanmis oylece duruyor.icine girmem icin 4 beden kuculmem lazim.
kadife nubuk suet kumas sevmiyorum spor kesim hep.
görsel
sonra diyorlar ki allah niye belamızı veriyor... bundan işte.
mokv'nin dedem yaşında olduğunu tespit ettiğimiz kıyafetler.
Manyakta çok afedersiniz sözüm meclisten dışarı bi anda sinirlenip cama yumruk atmalı kavgacı delikanlı tiphi yok mu?
şiddete sonuna kadar karşıyız toxic. 2 gün uyumadan gelmişsin, uykun açılsın diye kısır ve bira ısmarladım ne yapayım.

ravenna, cinlerin yaşı konuşulmaz, lütfen.

bik bik, senin entryini okuduktan sonra bana da öyle geldi. duruşum bile değişti valla...
görsel
Bil bik

görsel
Judas

görsel
Codname 47

(img:#2259120)
bik bik de güler sabancı gibi giyiniyor yav.
bence en yakışıklısı 007 olandır. abimiz çok yakışıklı çıkmış.