bugün

(img:#2255551)
niye bunalıma giriyorsun oğlum? sen canını sıkma beyaz atletimiz de var onla da foto atarız ayıpsın.
bi kerede oturarak çek yav.
şu pozu değistirsen mi artık.
--spoiler--

sporcu adamsın böyle pozlar at birazda götünü görelim abi.

--spoiler--

erkek adamın götü görselinde değil sözlerindedir aslanım.
erkek adamın g.tü sözlerinden değil gözlerinden okunur. göz nurdur. g.tün nuru olmaz a gözümün nuru.
Dışarı çıkacağız. Bordo kravat aldım. Gömlek seçeceğim. Siyah giyersem siyah takım giyeceğim. Beyaz giyersem koyu gri ya da siyah takım giyeceğim. Bordo kravat içime sinmezse siyah takacağım. Kumaş pantolonla kırlangıç yaka beyaz gömlek var. Siyahın yakası normal. ceket cebine menekşe koyuyorum.
(img:#2255736)
Hiç sekmez. 007 mutlaka bir foto atar.
görsel
ya allah aşkına bu nasıl fotoğraf.. kim lan bu çıksın ortaya. *
görsel
(bkz: ya bu nedir be kardeşim)
(bkz: tayfun allah senin belanı versin)
ulan bir an para var huzur yok sandım da neyse ki yalanlama gelmiş.
Hiç yakıştıramadım doğrusu..
sarı tişört, açık gri pantolon, turkuaz ayakkabılar ve koyu hardal rengi çoraplardan oluşmaktadır efenim. gün içinde zaman zaman gözlük ile de kombinleniyor.
görsel
(img:#2256036)
Yeter lan iş miş yok bugün daha.

(img:#2256065)
https://www.hizliresim.com/pvn5dn9

bu arada ilk fotoğrafı pvhy sandım, az daha yüreğime iniyordu.
(img:#2256968)
--spoiler--

reyiz çok zayıflamışsın ceket bol gelmeye başlamış gömleğin yakası sıkı değil kravat desen liseliler gibi yeterince sıkı değil boğuluyorum hissini alamadım bizimla değılsııııaaann.

--spoiler--

Zayıflamadım oğlum takımları ayrıca diktirdim. Zayıflamak bize göre değil.

(img:#2257006)
getir onu da çalıştırayım senin gibi atletli göbekli olmasın işte *
erkek yazan başlığa foto atan kadın kendini erkek mi hissediyordur, okuma yazması mı yoktur , ne amaçlıyordur, ne yapmak istemektedir?
Bu eserimiz de stadın önüne çağırıp korkudan gidemeyenlere gelsin. Yerimiz belli.

(img:#2257274)
(img:#2257425)