bugün

uzunca süredir aylaklığa, saçma sapan kafelerde saçma sapan arkadaşlarla olabildiğince fuzuli işlere dalmış fakat o bataklıktan bir an önce çıkıp tembelliğin pişmanlıkla gelen sert tokadını yemeden diğer aylarda yaptığı gibi aşk şevk ve hırsla derslerine asılacak daha sonra istanbul hukuk fakültesini kazanacak yazarın sözüdür.

iki buçuk yıl sonra gelen edit : kazanamadı. ama üç beş benzer güzel bişey geldi. siz siz olun ygs yi siktiredin lys herşeydir.
başlık sıçmalara, saçma sapan entrylere, gereksiz manipülasyonlara daha fazla dayanamayan yazarın sözüdür.
evet bu sefer harbiden gidiyorum.kafa iznine çıkıyorum bensiz çok eğlenin.hoşçakal sözlük.
ben de gidiyorum. imkan olsa da hesabımı tamamen silsem.
http://galeri8.uludagsozl...ki-mant%C4%B1k_605782.jpg
daha karpuz keseceğidik şeklinde iğrenç espriyi birisi yapsın lütfen, ben yapmak istemiyorum.
(bkz: siktir git)
Gitmeee. Bak bileğimi keserim.
hadi sözlük allaha emanet.

çok entry girip de zall a para kazandırmayın.
Sözlük gidiyorum ben biraz caddede kız kesip geleceğim.

Bir istediğiniz varsa mesaj atın.

An itibariyle kadıköyde bir kahve ısmarlayabilirim isteyen varsa. Kontenjan 1 kişi.
Sözlük hadi selametle.

Kendinize iyi bakın ibneler.
Hadi sözlük gidiyorum ben bieaz işim var sonra kadıköy e geçicem. isteyene bir bira ısmarlarım.

Hoşçakalın.
benide götür diye haykirilasi hede.
görsel
Tamam malca şeyler yazdım son günlerde fakat benden mal olanları görünce moralim bozuluyor üstelik yönetim sessiz, yönetim uykuda...

Hadi iyi yazmalar.
fransa türkiyeden turist falan almayacağını açıkladı az önce gece haberlerinde.
baybay benim için çokta değerli bir yazar değilsin.