bugün

Şu mübarek ayda konuştuğunuz şeye bak. Utanın be.
(bkz: gavatlık)
Anlamam mümkün olmayan cinsel fantezi ama evli çiftler eqlesin.
müslümanların kafasının basmadığı ve ilgilenmemesi gereken olgu. sizi ilgilendiren bir olay yok zaten.
Ahlak yoksunu kişilerin pek bir hoşlandığı eylem.
Karısını paylaşıyormuş amk bana denk gelmedi böyle biri. Çatır çatır siker yolumuza bakardık.
halk arasında damacanaları değiş tokuş etme olarak da bilinen çeşme başı eylemi.
Swing marka güneş gözlüğü satan kişi.
Paranın olmadığı yerde takas başlar diyip başlattıkları olay amk sanki. Genişlik ötesi ahlak yoksunluğu ve yoksuluğu.
Erkek açısından kökeninde ipnelik yattığını duyduğum ve katıldığım iğrençlik. Erkek o kadar sevdiği değer verdiği partnerini siktirerek kendi bastırılmış sikilmek isteğini tatmin ediyor.

Zaten denk geldiğim videolarda partnerini siken adamı sürekli över bunlar. Nasıl iyi sikiyo demi aşkım filan diye soruyorlar mesela karılarına sevgililerine.

Yazarken midem bulandı öğürdüm aq.

Ne kadar swingercı gizli ipne varmış. Adam karısını siktirmekten, godoşluktan gocunmuyor ipne deyince alınıp eksiliyor.
sadece medeni bireylerin anlayıp hakkıyla uygulayabileceği eylemdir..

fakir ve izmirliler anlayamaz..
Değer verdiği partnerini siktirerek kendi bastırılmış sikilmek isteği olan bir insan emin ol bu kadar dolaylı bir yöntem seçmez.
Valla insanlar ne düşünüyor bilmiyorum da Erzurum'dan Kars'tan Trabzon'dan çiftler kalkıp istanbul'a, Muğla'ya Balıkesir'e geliyorlar bu iş için. Suya yazılan yazı gibi yapanlar çok ama konuşmak yok.
esini baskalarina "vermek" degil, es degisimi yapmaktir.
Insanlar hayatlari boyunca genellikle birden fazla partnerle cinsel iliskiye girerler. Ancak bunu birisiyle iliski halinde yaparlarsa "cok buyuk midesizlik" olur.
(bkz: social contract)
bir çeşit (bkz: al gülüm ver gülüm)...

zengin işidir.
saygı duyulması gereken ilişki biçimidir. Ne derseniz deyin eğer karı koca ikisi de bu işten zevk alıyorsa eleştirmek kimseye düşmez. Sonuçta seks oyunları güzeldir.
Uludağ Sözlük'ün kollektif bilincinde aslında çok merak edilen ve gizliden gizliye büyük heyecan uyandıran bir şey oyduğu her gün başlığının uplanmasından belli olan alem biçimi.

Bu arada görsellerde biri Stephen King'in kendisi gibi korku yazarı olan Joe Hill'in Boynuzlar adlı kitabını paylaşmış; kitabın adı haricinde swinger olayıyla hiç alakası yok alın ve muhakkak okuyun- sanırsam filmi de vardı.
Siz ciddi misiniz mk.
(bkz: kusucam galiba)
zetina dikiş makinasının en büyük rakibi olan singer dikiş makinasını karalama kampanyasının bir parçası olarak, dahiyane buluş ile, s ve i harfleri arasına w harfini koyarak, genç kızların aklına makinasız dikişi yerleştirmesidir.
Herkesin hayatta en az bir kez de olsa denemesi gereken geçici ve tadımlık ilişki türü.

Gerçi siz müslümandınız değil mi.. Zina yaparsanız nasıl bakarsınız allah'ın yüzüne.. Muhammed ne der öbür dünyada..
Olayı abartan bir adamın diğer adama sakso çektiğini görmüştüm. Tamam anladık gavatsınız da sakso da çekmeyin aq...
Haaaaaoooyyydaaaaaa.
Utanmadan karısının başka erkekle yatmasını denemek istediğini söyleyen, bir de bunu üstünlükmüş gibi anlatan insanlar ile aynı platformu paylaşıyorum. Son zamanlarda ne kadar da mütevazıyım.

dipnot:iç dünyanı skeyim
Neresinden bakarsan bak iğrenç bir şey. Bir insan eşini nasıl başkasıyla paylaşabilir aklım almıyor.