bugün

annemin tüm altınlarını çalabileceğim güzelliğe sahip bir bayandır. *
(bkz: hastasıyız dede)
siyah iç çamaşırının yakışmadığı adeta özdeşleştiği kadındır.
hoş mudur nedir bilemedim ki! * * *
güzeldir güzel.

(bkz: kimse de demiyor ki aga bu nedir)*
göz,ten,ruh uyumu.
ilk defa gördüğüm anda sanki animasyon karakteriymiş gibi gelen güzelliktir.

ayrıca birisi bana açıklasın, o gözleriyle saç renginin uyumu nasıl bir şeydir sevgili sözlük yazarları.
güzellik abidesi resmen.
o insansa ben hayvanım. açık ve net. yalnız gözleri yeşil değil de maviye kaçmaktadır sanki.

görsel
bu kadar mükemmel hatunun bu kadar dandik bir sitesinin olması düşündürücü.
http://www.susancoffey.net
onu ben yiyerim yiyerim lan. çok güzel, şirin, tatlı.

dünyadaki en güzel kadın ulan.
bu gerçek olamaz. gözler, saçlar, bakışlar muhteşem. artı süt gibi bir hatun. bu ne ya? resmini gördüğümde donakaldım resmen.
galiba gördüğüm en güzel hatun kişi. yok yok kesinlikle gördüğüm en güzel hatun kişi. böylesini görmedim.
kızıl saçlı, beyaz tenli ve yeşil gözlü bir model.
son yıllarda gözümüze zorla sokulan yapay güzellerden sonra, doğal güzelliğiyle gönüllerimizi fethetmiş afettir kendisi.
kahve esprilerine maruz kalan kişi. ama çok severim ha şimdi hakkını yememek lazım.
- susan coffey ?
+ sütlü olsun.
insanın tanım yapamadığı varlık.
kendisiyle bir kere olabilmek için ömrümden 10 yıl verebileceğim hatun.
anime kızlarını andırır. haddinden fazla güzel olan ayrıca kızıl saçın en çok yakıştığı kadın kişilerindendir.
güzeldir ama kesinlikle bir shirley manson değildir. o seksi olmak için soyunurken shirley manson bunu bakışlarıyla yapar.
Beyaz teni hayran olunası hatun. Gel gelelim kıza kızıl saç gidiyor, başka renklerde batırıyor.
tapılacak hatundur.

kızıl saç beyaz ten,
gerisi önemli değil zaten.
(bkz: o ne lan)
(bkz: yenir ki bu)
New Jersey li 20 yaşında bir öğrenci. Bir de yarı zamanlı olarak modelllik yapıyormuş.

(bkz: kör olasın susan suzi)
'ağzına sıçarım senin, atla şu 4. kattan' dese 'ta ta tağaaam' diyip atlarım o derece şey bi hatun, ne onun adı... şöyle bak;

http://galeri.uludagsozlu...om/r/susan-coffey-100609/