bugün

"allah gönlüme göre bi ödül verdi."
(bkz: taçmin)
spa görüntülerini izleyip hiçbir zaman masaj yaptırmayacağımı anladım. erkeklerin bacağında kıldan eser yok. benim bacak bildiğiniz orman. hatta şu ana kadar arkadaşlar arasında benden kıllı bacağı olan yoktur. ulan ben ne yüzle masaj yaptıracağım? vallahi moralimi bozdular sözlük.
sırf nihatın sol kol alçıda diye onunda yarışabileceği bir dokunulmazlık oyunu hazırladıkları yarışma.
şimdi 15 mayıs tarihli bölümü izliyorum da, bunlar harbiden insanlıktan çıkmışlar aga. medeniyet dediğin tek hindistan cevizi kalmış ağaç.
-ben bırakıyorum sen devam et ( tefik'in yarışı bırakmadan önce nihat'a hitaben söylediği söz)
- aferin asena ( derya'nın yarışı bırakan ase'ye hitaben söylediği söz)
"bu yarışmanın tsunamisi benim"
Survivor Taner
--spoiler--
bu hafta asena'nın elendiği bölümle ekrana gelen yarışma.
--spoiler--
"daktig" lerin havada uçuştuğu yarışma. asena'nınki işe yaramamıştır, elenen asena olmuştur.
iyi hoş da, şu derinden, hüzünlü müzik var ya... o müziği vermeyin abi. vallahi bak. ellerde ateş... sanki, askere gidiyor; bi' ağlaşmalar, bi' sümkürmeler. çok acayip gerçekten.
asena hak etmişti elenmeyi ama tefik daha çok hak ediyordu.
asena-tefik oylamalarının bir yerlerden tanıdık geldiği yarışma.

http://www.acunn.com/survivor/oylama
asena' nın iki tane dangalağa karşı koyamadığı yarışma. milletin bu kadar sinsi ve riyakar adamlara oy vermesi de ilginç.
asena'nın stratejisinin ' pırt 'çıktığı yarışma. Inci el attı sms lere çünkü.
insanların strateji adına yaptığı tavırları, 'sinsilik', 'riyakarlık' vs diye yaftanmasına sebebiyet veren yarışma.arkadaşlar şaka gibi konuşuyorsunuz, amaç nedir ? kazanmak? adamın belki karakteri bile olmayan tavırları sergileyerek ,zekasını son raddeye kadar kullanıp bir alavere dalavere çevirmesi şart.bu yarışmada böyle kazanılır, taner haric kimsede karekteriyle, doğruluğuyla ,dürüstlüğüyle kazanmamıştır kazanamayacaktır da. geçin bunları, ahlak yarışması değil bu. kendi doğrularım cart curt,bu yarışma öyle bir oyun değilki.
yapılmayacak etik olmayan davranışlar olabilir, ama tam anlamıyla bi ahlak ve masumiyet yarışması zinhar değildir! bu böyle biline!
insanların strateji adına yaptığı tavırları, 'sinsilik', 'riyakarlık' vs diye yaftanmasına sebebiyet veren yarışma.arkadaşlar şaka gibi konuşuyorsunuz, amaç nedir ? kazanmak? adamın belki karakteri bile olmayan tavırları sergileyerek ,zekasını son raddeye kadar kullanıp bir alavere dalavere çevirmesi şart.bu yarışmada böyle kazanılır, taner haric kimsede karekteriyle, doğruluğuyla ,dürüstlüğüyle kazanmamıştır kazanamayacaktır da. geçin bunları, ahlak yarışması değil bu. kendi doğrularım cart curt,bu yarışma öyle bir oyun değilki.
yapılmayacak etik olmayan davranışlar olabilir, ama tam anlamıyla bi ahlak ve masumiyet yarışması zinhar değildir! bu böyle biline!
asena taner yazıp ceyda dediği an elendi sanırım da ceyda o kadar ezikti ki ona elenmedi.
türk halkının nuri alço ve tecavüzcü coşkun kılıklıları serpil çakmaklı kılıklılara tercih ettiği ortaya çıktı.
tefik sevinme fazla sevildiğinden almadın o kadar oyu, herkes mıçıyla gülüyor yalakalığına.
asena büyük kayıp değil ama tefik denen kılkuyruk halen orada.
jack shepard( derya) bu işi çözer, oyun bırakmaz, sms'i de halleder diye düşünüyorum.
canım türkiyem, senin o kadar sağduyulu bir halkın var ki, sinsi insanları kendi kazdıkları kuyuya işte böyle alaşağı edersin..

fransızların çok sevdiğim bir sözü var; kötülükler asla cezasız kalmaz diye. işte tam anlamıyla bunu gördük bu akşam ki survivorda. asena, kendi elleriyle, yüreği temiz insanlar için hazırladığı tuzağa yine kendisi* kurban oldu. oh oldu !

asena'nın bittiğini hatta çok uzun zamandan beri zaten bitmiş olduğunu asenaya ve bazı beyinsizlere gösterdiğin için teşekkürler türkiye.
asenanın elendiği an yüzündeki ifadeyle beni benen alan yarışma. gece gece iyi güldüm, senmisin kendini yazdıran.
inci sözlük ruhu fena çarptı bu hafta!
asenanın kendi kazdığı kuyuya kendisinin düştüğü yarışmadır.
asenanın elenmesi ile daha zevkli hale gelmiş yarışmadır.
http://www.acunn.com/survivor/oylama linkinden görüldüğü üzere nihat doğan etkisi ile sanki bir akp - chp seçim görüntüsü yaşanmış gibi anasını satayım. egeden itibaren kıyı kesimlerini asena kazanmış , diğer illeri tevfik , bu nasıl bir durum lan böle , ben iyice kafayı siyasetle bozdum heralde.
götüne güvenip ismini yazdıran asenanın, elendikten sonra tekrar götüne güvenip dansözlüğe geri dönüş yapıcağını ilan eden yarışma.
asena nın elenmesine çok sevindiğim yarışma. nihatım da sevinmiş havalara uçmuş. şu adada iki kişi kazanabilse keşke nd ve taçminim...
bundan sonra kızlar grubunun derya'nın eline baktığı yarışma. gerçi baksalar da artık pek bir şey değişmeyecek, kızlar tek tek elenecek. öteki taraftaki grupta ise her birinin yarışma kazanma şansı var.

a-1) derya dokunulmazlık kazanırsa çubuk çekme yöntemiyle kızlardan birini korumaya alır ki, taçmin'i kuraya sokmaması en maantıklısı. diğer 2 çiyan sms'te garanti gider.

a-2) derya asena'nın epic taktiğinin işe yaramadığını görünce taçmin'le kalayım ben bunlara karşı der, kura mura çekmez taçmin'i korur.

b) taner dokunulmazlık kazanırsa işler çok karambole girer, soldan taçmin yanaşır sağdan derya, kafaya almaya çalışırlar. taner erkek grubundan kimseyi sms güçlerinden dolayı korumaz gider taçmin'e verir korumayı. ancak ileride bunu taçmin'in yüzüne vurur "daçmin seni gorudum" diye, chaotic evil takılmaya devam eder.

c) tefik dokunulmazlık kazanırsa korumayı nihat'a verir, taner'i "zaten sms'te seni kimse eleyemez" diye pompalarlar, taner gruba daha da yakınlaşır.

d) nihat o sakat bilekle şimdilik yarışmalarda son 2 ye kalamz gibi duruyor. ihtiyacı da yok gerçi yarışma kazanmaya.

kim kimi karşısına alır:

özge--->nihat
destan--->nihat
derya--->tefik
taçmin--->tefik
nihat--->derya
tefik--->taçmin
taner--->ebru