bugün

Hepsi suan ölse yahut hukuki anlamda sorumluluk üzerimde olmadan öldürmek elimde olsa yapacağım,bu durumdan da en ufak üzüntü pismanlik duymayacagım,gözümde sokakta gördüğüm kediden köpekten çok daha az değeri olan yaratık topluluğu, köpeği bile sokaktan evine aldığında sana nasıl bağlanıyor evi sahiplenip koruyor.
üç kuruş parası için babamı katletmişlerdir. benim gözümde hepsi katil ve canidir.
çoğunluğu merdivenaltı atöylelerde kayısız çalıştırılan, fuhuşa itilen hayatı askıya alınmış garibanlardır. mülteci statüleri dahi yoktur, sığınmacıdırlar. tamam hepimiz sömürülüyoruz ama bu manzaraya bakınca suriyeliler güya ''yeterince sömürülmüyorlar'' diye günah keçisi ilan edilmeleri çok saçma.
müslümanlarmış evet müslümanlar. napalım amk.

adamlar dilenip, kaçak sigara satıyor, türk halkını bıçaklıyor, fuhuş yapıyor, karısını kızını parayla satıyor. sokağa sıçıyor.

müslümanlar evet. ama türk değiller.
Ben Fransız, Alman, Avrupalı, Afrikalı, iranlı demiyorum. Zira bu coğrafi kavramlar bir anlam taşımıyor. Önce bir insanın 'kim' olduğunu görmelisin. Sonra ne olduğunu söylersin. —Jean Paul Sartre
Üstteki yazarın mantığına göre almanya türkleri vatandaşlığa aldığı zaman, türkler bizde türkiye de bizimdir diyip ilhak etmesi gerekirdi.

Sadece 4 milyon türk karşılığında türkiye onların olurdu.
RTE oy icin tuttugu ulkenin huzurunu bozan kisilerdir . devlet once kendi vatandasini doyursun once kendi cocuklarina burs version sonra elin suriyelisine baksin.
Almanlar türkleri aldı da ülkeye.Türk halkı ne zorluklara rağmen çalışıp kendi paralarını kazandılar.Devlet bir gram yardım etmedi oradaki türklere.Buradakiler ne çalışıyor ne olumlu birşey yapıyor.Yaptıkları tek şey huzuru bozmak.Her ay takır takır para kazanıyorlar.
ulkenin huzurunu kacirmis ve 20 yil sonra ulkede cikacak etnik kargasalara neden olacak multeciler.
ışıklarda duran arabalardan, insanlardan para istemeleri ve 7 kişiyle metro ya da otobüse binmek için her önüne geleni durdurup kart yüklemesi istemeleri sinir bozan mülteciler.
ülkemizde yıllık nüfus artışları % 3.5-4 civarlarına ulaşmıştır. böyle devam ederse 2026 da nüfusları 3.5 milyondan 5.5-6 milyona ulaşacaktır 2030 da 11-12 milyon olup kendi dilimizi konuşamıyoruz foşik tc diye kürtlerden sonra 2. sorun olarak bunlar baş gösterir.
Elbette bizim için çok zordur. Ama onlar için çok çok daha zordur. Üzülüyorum len.
zengin avrupa ve arap ulkelerine gonderilmesi gereken kisiler. istemiyorum.
görsel
hakikaten taksime gitmeye çalışırken yaşadım.
lan biz mülteci olmuşuz layynnn.
an itibariyle fazlalıklar.
Şu an arkamda küçücük suriyeli çocuklar top oynuyor. Nasıl bir ortamdan geldiklerini hayal edince onların gülmesini herşeyden çok istiyorsunuz.
süper lüx oto ile gelen ve hava atanlardır.
dün gece gürültüleriyle beni uyutmayan suriyelilere şunu söylemek istiyorum; tayyipin esed kardeşi size az bile yapmış lan.
ulkeye parazit gibi yapisan insanlar. temelli yerlestikleri surece bu ulkede huzur olmayacak.
görsel
Türkiye’ye dönmek istemeyen mülteciler kampı yaktı

--spoiler--

Yunanistan'ın Midilli Adası'nda, isyan çıkaran mülteciler, Moria kampını ateşe verdi.
Kampın büyük bölümü yanarak zarar görürken, isyanın 3 bin 500 kişi kapasiteli kampta nüfusun 5 bin 600’e çıkması ile başlayan yiyecek, içecek ve barınma sakıntısı, mültecilerin sığınma taleplerinin geri çevrilmesi ve Türkiye’ye iade edilecekleri söylentilerinin yayılması üzerine çıktığını ileri sürüldü.
Yunanistan’da yayın yapan ‘http://www.lesvos.gr’ internet sitesinin haberine göre, Midilli Adası’ndaki 5 bin 600 mültecinin kaldığı Moria Kampı’nda, dün akşam isyan çıktı. Mülteciler, kampı ateşe verdi. Alevlere 10 itfaiye aracı ile müdahale edildi. Mültecilere herhangi bir zarar gelmemesi için 30 görevli ile adadaki çeşitli sivil toplum kuruluşlarına bağlı Almanya, ingiltere, Hollanda ve Yunanistan vatandaşı 50 kişi, sabaha kadar yoğun mücadele verdi. Yangının çıktığı saatlerde kampı ateşe veren bir grup Pakistanlı ile Suriyeli mülteci arasında sert kavgaların yaşandığı, yaralanan 8 kişinin adadaki hastanede tedaviye alındığı belirtildi. Yunan polisinin geniş güvenlik önlemi aldığı adada çıkan yangında, kampta bulunan prefabrik evler ve çadırların büyük bölümünün zarar gördüğü de haberde yer aldı.
isyanın, 3 bin 500 kişi kapasiteli kampta nüfusun 5 bin 600’e çıkması ile başlayan yiyecek, içecek ve barınma sakıntısı, mültecilerin sığınma taleplerinin geri çevrilmesi ve Türkiye’ye iade edilecekleri söylentilerinin yayılması üzerine çıktığını ileri sürüldü. DHA
--spoiler--
Yakında vatandaş olacaklar.
Onlar yerli oldu.

Biz suriyesiz mülteciler.
Mülteci olanları mı kaldı? Sayelerinde biz mülteci gibi yaşıyoruz.
geçen biri minibüste karıyı fortladı. arkadaşlaydık attık minibüsten ben bağırdım hemen (kaptan iki dakika sen de gel mevzu var.) adam çekti aracı kenara suriyi bi dövdük orda testislerini koparcaktık az daha. bir de bir güzel malafatı çıkarmış meydana deydiriyor.