bugün

buyuk ihtimalle kultursuz ve koylu diye tabir edebileceginiz yazardir.
e yuh artik ya 2016'ya giriyoruz hala starbucks'ta kahve icmemis tipler var.
yani su saate kadar starbucks'a ugramadiysaniz bu saatten sonra da ugramayin lutfen.
sizi o koylulugunuzden kurtarmak icin yapilabilecek hicbirsey yok cunku.
Ben içmedim. Nefes alabiliyorum.
Acilen beni bulsun.

Ismarlıcam.

Tabii ki kız olacak.

Not: lokasyon, bursa.
içmedim, mutluyum.
Hiç içmedim. Bi problemle karşılaşmadım henüz.
yaşamayan yazardır. zira kahve denilince içinde marjinallik kırıntısı olan bir insanın aklına gelen ilk yerdir.
içtim ama içmez olaydım. Hiç keyif vermiyor o kahveler. Sıradan bir çay bahçesinde sevgilimle karşılıklı çay içmeyi tercih ederim.
bir kahveye o kadar para verince otomatikmen insana güzel gelir.
ben içmedim. hayat devam edebiliyor.
Gerçekten starbucks da kahve içince farklı bir insan olacağını düşünen ama hala içememiş biri varsa bana ulaşsın izmit outlet center veya istanbul anadolu yakasında ısmarlayacağım.

not: cinsiyet sorun değil altı üstü kahve içeceğiz.
Pek bir şey kaybetmemiştir. Bildiğimiz kahve işte.
Ben. Hatta geçtiğimiz aylarda ogrencilerin zoruyla istanbul'da gittik ama ben icmedim midem de yer kalmadi diye.

Sonra baktim benim ogrencilere şöyle bi, hiçbirinin boyubfalan da uzamadi. Çok ilginçti.
Hiç içmedim. Beynim yerinde.
benimdir. zira kahve sevmem. sevsem de gitmem zaten. ne gerek var o kadar para bayılmaya 3 ü 1 arada 50 kuruş hımına.
benimdir,en asil duyguların insanıdır..popülizm düşkünü yavşaklardan değildir çünkü,köylü olmanın aşağılık bi durum olmadığı biryana dursun,yazar ufacık beyniyle birazcık düşünse elitleşmeye çalışan görmemişlerin ilk gideceği mekanın starbucks olduğunu anlar..ayağa düştü herkes biliyo artık çünkü..sir winston tea house var bildin mi,istersen sana orda ingiliz usulü çay ısmarlayabilirim harun abi,hala starbucks denen amele mekana uğrayacak mısın görelim..ayrıca gelmişken gelen kitleleri de bi kıyaslarsın,acı gerçeği görürsün
biri de benimdir. kahveyle aram pek iyi değildir.
star ney?
Bizim burda kahve diyarı yeni açıldı kardeş ne starbucks'ı.
Hahaha hapşuuuuu..... Bi şey mi dedin gözüm.?.
Benim o alla şükür. Varlığımız varsa onu da buna borçluyuz zaten. Salak salak mekanlarda şekil şükül yapıcam diye babamız para ezseydi halimiz nolurdu?
benim. oraya gitme fırsatım olmadı ya da züğürtüm. götürenim olmadı diyerek duygu sömürüsü yapan yazar. kız değiliz ki biri de çıkıp gel götüreyim desin.
allah kahretsin zorla içirmişlerdi. ne yapabilirdim.
Evden dışarı çıkmamış yazardır.
Bişey kaybetmemistir.
Türk kahvesinden başka kahve içmem, orada yapılan kahvelerinde menşei bellidir.