bugün

24 saattir katı bir şey yememiş olan, ağzında dört dikiş bulunan yazık olmuş yazar kişisi.

(bkz: çok yalnızım be sözlük)
zirvede africa'nın gazabına uğramış yazar insanıdır. * birbirimizi tanımasakta bir sene boyunca aynı kaderi paylaşmışızdır. * gözlerine hasta oldum yazarıdır. diş çilesinin de bir an önce bitmesi istekler arasındadır...
(bkz: st37)
zirve boyunca menzilim dahilinde olan şakayla karışık takılmalarımın bir ara ciddi olduğunu düşündüğünden şüphelendiğim, neşe saçan başından şapkası eksik olmayan istanbul un öbür ucunda, galatasarayımın ikinci mabedinde ömrünü geçiren değişik bünye...zirve boyunca gazabıma uğradığı ise külliyen yalandır...asmaaltında omzuma attığı iki intikam yumruğuyla barış çubuğu üfledik ve barıştık...yani, galiba, sanırsam...*
zirve boyunca omzuma yaslanmış yazardır. hayır kardeşim dayanamıyacaksan niye geliyosun. * ayrıca sürekli konuştu dikişler hiç de çenesini etkilememeiş. bilmesem olumlu yönde etkilemiş diyecem.
benden 40 cm uzun yazar... *
sempatik şeker insan...*
moda da ne içeriz belli değil zirvesinde istanbul un öbür ucından da olsa organizatörlük yükünü gönüllü olarak benimle paylaşmış, samimi ve içten bir şekilde yardımlarını esirgemeyen güzel insan...turuncu...*
başarılardan başarıya koşan güzel gönüllü güzel bir melek * insan * *
dün itibariyle ağzındaki dikişleri aldırmış ve abisiyle barışmış mutlu yazar.
dikişleri aldırması sonucu çenesi iyice düşmüş olacağı kesin yazardır...sürekli yeni fikirler bulma ve kafa karıştırma özelliğine sahip bu yazarımız 3günde bir insanı intihara sürükleyebilir...yine de iyi insandır, bellidir...
zirvede görmüştüm kendilerini. pek sohbet imkanı bulamadım zatı ile. hoş, sükun yapılı, neşeli birine benziyor. oda benim gibi siyaha vurgun. ayrıca asmaaltında bira siparişi vermiş içmeden kaçıp gitmiştir. çok manalı bakan gözleri vardır lakin.
taksim'den ayrılırken unuttuğumuz ikiliden biri. belliydi arabanın boş olmasından ben dedim de kimse dinlemedi vala bak. ayrıca sayemde "makina"ya iştirak etmişlerden biri..
hakkında yazacağım herşeyin biraz eksik kalacağını bildiğim iyi kalpli melek gibi insan...efendim fedakarlıkta, ince düşüncelilikte örnek insandır bu...insan demeyelim melek diyelim ya da...her ne kadar sürekli sevdiğimizden takılsakta, gerçekten çok iyimser hep gülen -umarım hep güler- hep iyimser, acayip iyi kalpli ve yardımsever ve fedakar insandır...the art of shredding ile sabah şekerleri gibi olan ikilinin xx kromozomlusu...hakkında çok şey yazmak isteyip yazamadığım...acaba kırdık mı ulan çok mu üstüne gittik diye düşündüğümdür...iyi insandır...the art of shredding ile beraber benim için iki kardeşten biridir...hakkında iyi birşeyler yazayım derken entry yi toparlayamadığımdır...birde çok sinir yaparsanız gireceği kedi yavrusu moduyla sizi iki dakikada yumuşatandır...bazı insanların iyi niyeti ve iyi kalpli olduğu yüzüne yansır hani işte bu onlardandır...
dün akşam zirvede tanıştığım amiyane tabiriyle masadaki çiçek olmuş yazar kişisi. canı çok sıkkındı. organizatör olmasına rağmen zirveden erken ayrıldı.
(bkz: zirvede bırakmak)

ayrıca nickinin anlamını deşifre etmemden rahatsız olmuştur. burada da açıklıyorum: "antepli rahibe"dir efendim...
ah canım üniversitenin nasıl bir yer olduğu konusunda ciddi yanılgıları var ki ben de bu yanılgılarını bir cümleyle düzeltmeye çalıştım "herşeyin bir yeri ve zamanı vardır..." umarım anlamıştır. *
avedis ile "kayalık muhabbeti"ne gelemeyerek üzen yazar. fakat belki de iyi yaptılar, herkesin başına bi çorap örüldü o kayalıklarda. :b
geç gelmem erken gitmesi gibi olumsuz faktörler nedeniyle pek fazla muhabbet edemediğim ancak güzel geyik yapacağıma inandığım , kent'inkilerden daha şeker bi şeker,okunası değerli yazar. * *
gece mi sabah mı servis şoförünün kafa güzelliğine birlikte sinir oldugumuz, makina'da tanıştığım beşiktaş'tan erken kalkan giderken moda zirvesini tekrar hatırlatan şeker bir *p.floyd sever.
bir merhaba desem sabaha kadar bildiği tüm hakaret ve küfürleri tarafıma saydırmaya başlayacak yazar...
(bkz: lan ben neyse bir şey demiyorum)
makına da +1 ile beraber arkamda oturan ve dizlerine yaslanmama müsade ederek belimin tutulmasına mani olan çok müstesna insandır. makina da dikkatlice baktım gözlerinde lens varmış.
güzel entryleri olan yazar , bir şeboist olarak şebnem ferahın uzun boylusu olduğunun söylenmesi ben i çok daha kendisine bağlamıştır.
bir müddet zirvelere katılamiyacak olduğunu söylemiş ve üzmüş yazar.
online lisetesince sürekli yanyana durduğum yazar.
edit:online listesinde yanyana durduğum yazar o nedenle bugun zirveye gitmesinede gerek kalmamıştır.