bugün

baba tarafı görlandlıyık bizim memleketten soğuk varsa çıksın.

izmir dicem küfür ediceksiniz o sebeple afyon.
bulunduğum şehirler arasında kütahyadır.Çorum da belki listeye girebilir.
An itibarı ile Balıkesir..
ankara da gece 2.30 da beytepe yelkenin ön kısmında batak oynamışlîğım var yok abi böyle bir soğuk yok yani.
(bkz: eski sevgilinin kalbi)
(bkz: antarktika)
Hakkari diyebilirim. Kasım-aralık gibi, Yüksekova efeler ktm'ye katılanlar bilirler.

Sabahın 6'sında, van ktm'ye faaliyet var diye bizi dikmişlerdi ayağa. 2 saatten fazla beklemiştik karlar içinde ayakta.

En son kendimi yere bırakacaktım ayaklarımı o derece hissetmiyordum yani. Cidden pis bi soğuğu var bıçak gibi kesiyor vallahi.

Van'da hatrı sayılır bi yer soğuk konusunda.
kars/sarıkamış.
4 ankara kışı görmüş bir yazar olarak cevabın ankara olmadığını belirtmek isterim.
kırklareli'dir efendim balkanlarda kar yağar soğunu biz çekeriz. kar yağmıyor havada hep sert kalıyor.
Ankara'ya henüz uğramayanların anlamayacağı durumdur arkadaşlar aralıkta bekleriz.
muğla, bakmayın akdeniz iklimine sıcaklığına gece gündüz sıcaklık farkı 10 15 derece oluyor hele de bu zamanda.
Afyon dinar otobüste bir gece mahsur kalmıstık hic o kadar üsümedim.
Ankara. Kar yağar gibi olur sonra bikaç ay o ayazı çekersiniz. Hâlbuki yağsa bu kadar soğuk olmaz.
(bkz: sivas)

Anam anam neydi o günler aboovvv.
Ankara'dır. Aksini idda eden kış aylarında ankaraya gelmemiştir. Birgün kar yağar 1 ay hissedersin soğunu. Ağızdan nefes almaya korkarsın bazen .
beylikdüzü. evet, benim için bi' tür memleket.
(bkz: bolu)
Geçen ağustos ayında gittiğimde yorganla üşümüştüm.
Rivayetlere göre önceleri yaz aylarında kar yağdığı görülmüş.
izmir nöbet yeri biraz yüksekte bir yerdeydi götüm donardı amına koyyım.

4 kat corap giyerdim....
Komik olcak ama çorum.
Ardahan/göle'dir. Geçtiğimiz kış sıfırın altında 40 derece olmuştu mesela.
Ankara konya ile aynıdır abartmayın. Yaz kış tayt giyip, ince giyinirseniz üşürsünüz kardeşim. Ağrı van kars soğuk bea.
Hiç unutmam sene 2011 aylardan temmuz Erzurum'da bir arkadaşım askerlik yapıyordu bende kaptım çantayı Karadeniz turu yapayım dedim 11 gün senelik iZnim vardı. Neyse sabah indim arkadaş geldi gezdik felan temmuz ayı ya kısa kol giyiyor herkes akşam üzeri arkadaş gitti bende otel E gittim 2 saat sonra hava kararmıştı çıkıp bir şeyler yiyeyim dedim kapıdan ayağımı bir attım yüzüme bir kürek yemiş gibi oldum temmuz ayında. Dışarı çıktım millet montla falan dolaşıyor ben kısa kol millet bana bakıyor. Yani o ayda öyle ise kış ayını Tahmin bile edemiyorum.
Erzurum.
chicago.
Ankara eskisehir erzurum.