bugün

"Ulan pezo sony senin yüzünden oyunlar gelişmiyor mınako. yenisini çıkar şunun da sen de rahatla biz de rahatlayalım." diye seslenmek istediğim alet.
ps kafelere harcadigim paralarla suanda kendisini satin alabilirdim.
henuz oynamadigim meret.
Tarihin en güzel icatlarından biri. insan oturduğunda başından kalkmıyor. Acayip bağımlılık yapan oynadıkça oynayası gelinen bir alet. Aynı zamanda arkadaşlarla oturup çok keyifli zaman geçirmek için bire bir.
en az 3 yil daha sony tarafindan desteklenecek cihazdir.

simdi reklamlar.

http://www.thelastofusturkiye.com

reklamlar bitti.
her zaman xbox ın altında ezılmıs. kendisi cep yakmasada en az 100 tlden başlayan oyunları ile cebi tutuşturan oyun konsolu.
an itibari ile sahip olduğum yeni nesil oyun konsolu.*
türkiye ye ilk geldiğinde 80 gb ı 1500 tl fiyat etiketiyle çıkan konsolun sliminin slimini yani süper slim ve 500 gb olanını artık 679 tlye almak mümkün artık, yalnız bir şey değişmedi oyunları hala fahiş fiyatta, 150-180 tlye oyun mu olur? türkiyede olur. kişi başına düşen geliri 40 bin dolar olan abdde bir oyunun 100 dolara satıldığını sanmıyorum. peki sözde kişi başına düşen geliri 10 bin dolar olan türkiyede bir oyunun 100 dolara satılması ne kadar mantıklı.
Önce cepleri yakacak sonra kafeleri zengin edecek teknolojik bir başyapıt.
playstation 4 ün çıkması ile pabucu dama atılacak oyun konsolu.
xbox 360 gibi bir oyun konsolu varken alınması saçma olan oyun konsoludur.
Ps3, piyasadan kolay kolay silinmez. Geçiş döneminde de halen kullanılmaya devam eder. Ps4, makul bir fiyata çekilince de yavaş geçiş yaşanabilir. Ps3 oyunları, pahalılığından dolayı, değiştirme metoduyla yine tüketiliyor. Artık bandrolsüz oyun satılmıyor nerdeyse, tek bir oyunun 50 gb olduğunu düşünürsek, kaç günde indirilebilir, o da ayrı bir konu.
aşık olunası konsoldur.
ps4 un gelisi 1 sene oturmasida 1 sene surecegi icin en az 2 sene zirvede kalicak alettir.
Sağda solda 500-550 liraya kadar düşmüş oyun konsolu.Ben 2 sene önce aldığımda 1.150ydi amk..
sony'nin sacma ve ucuk fiyat politikasi yüzünden kaybetmistir. yoksa hala piyasada bulunan en iyi konsoldur. bluray oynatma özelligi bile xbox'u gömmeye yeter, ki ekstra ücret ödemeden online oyun oynama özelligi bile var. sirf playstation icin cikan god of war, uncharted, heavy rain vs gibi oyunlar playstation icin diger konsollar yaninda kocaman bir artidir.
red dead redemption oyunu başlı başına bu konsolu aldırma nedenidir. ben halen ps4 ün tanıtımının çok erken geldiğini düşünüyorum. ps3 3-4 sene daha çıkacak olan oyunları başarıyla kaldırabilirdi. sony zaten tanıtımdan bir haber firma, ps4 ün lansmanında aleti göstermeyerek bu işten hiç bir şey anlamadığını bir kez daha ortaya koydu. umarım içlerinde patlar ps4.
fakirliğin gözü kör olsun denilen alettir. hayırsever sözlükçülerin özel mesajları beklenmektedir. öğreciyim abey.
160 gb ikinci elini iki oyunla birlikte 550 tl ye sattığım konsoldur. üzüldüm ama artık ilerde ps4 alırız napalım.
ps1 oyunlarını orjinal olmak kaydıyla çalıştırır mı, merak edilen oyun.

zira ps2'de böyle bir şey vardı. aslen ps3'de de var, ps store'dan istediğiniz ps1 oyununu indirip oynuyorsunuz.

ama gelgelelim fifa serisi ve ratingi yüksek oyunlar hemen hemen hiç düşmüyor.

(bkz: fikir)
Ekran kartı mı alsam yoksa bunun 500 gb slimini mi alsam diye derin derin düşündüren oyun konsolu alırsam hayatımın ilk konsolu olacak ancak oyun şirketleri buna kaç yıl daha oyun çıkarır diyede düşünmüyor değil insan, konsol piyasası hakkında tecrübeli olan arkadaşlar mesaj kutumu yeşillendirebilir.
fps oyunları haricinde diğer tüm oyunlarında bilgisayara göre tercih edilebilir oyun konsolu..

ancak ve ancak! oyun pahalılığı ve donanımların orjinal olması gerekliliği yüzünden bilgisayara göre tercih sırası 2. sıradadır. ihtiyacınız doğrultusunda playstation yerine bilgisayar almak daha mantıklıdır..
*
ps4 cikacakken bir an once satılması ve para birikterme çabalarına girilmesi gerek. tabi bu is biraz fanteziye kaçıyor. kimine göre teknoloji ürünlerini değiştirmek icin bozulmasını beklemek gerek. yine de televizyon , akıllı telefon gibi sektörlerde katılıyorum bu fikre. çok hızlı değişiyor. ayak uydurmamak lazım. zira donunuzu satmaniz gerekir bir süre sonra.
ps4 çıkışı ile rafa kaldırılmayacağını düşündüğüm konsol.

bir çok oyun firması ps3 için oyun çıkarmaya devam edecek, bunun nedeni ps3 teknolojisinin 2-3 sene daha son sürüm oyunları kaldıracağından dolayı.
4.46 cfw ve god of war, fifa 2014, pes 2014, beyond, splinter cell black list gibi son çıkan oyunlarla beraber sattığım konsoldur, aklınızdaki fiyatı mesaj atınız.