bugün

pek fazla bilgim olmamasınarağmen w700i ile çok benzerler birbirlerine. eğer bunu alacaksanız w700i ye de bir göz atmanız da fayda var. hem daha ucuz.
mesaj hafızasından ötürü kafayı yedirten telefon. tamam iyi hoş güzel telefon yapmış adamlar ama bu mesaj hafızası niye az ya telefon elinden düşmeyen birini delirticek olay. tam moda girmişsin önemli birşey konuşuyorsun pat hafıza doldu. gelde delirme.
hızlı mesaj yazan insanın hızına yetişemeyen ve kafayı yer gibi olup birden kendini toparlayan telefondur. ama öyle ya da böyle, sony ericsson'un en kral telefonlarından biridir. şarjı gayet iyi dayanıyor, zırt pırt şarj etmek zorunda bırakmıyor insanı. kullandığım en sağlam bataryaya sahip bu telefon. ha, hala bir gün bu bataryanın da ellerimin arasından kayıp gideceğini düşünüyorum arada, hüzünleniyorum, o ayrı.
bir zaman sonra ses sisteminde çöküş olması kaçınılmaz olan telefondur. ayrıca sms hizmetini sürekli kullananlar için bir daha düşünülmesi önerilir.
fazladan mp3 player taşımamak isteyenler için üretilmiş müzik telefonu.
şarj olayını aşmış olan telefon. düşük pil uyarısını verdikten sonra 2 gün daha gidiyor şarj. ayrıca müziğiyle, karizmasıyla süperdi. lakin satmak zorunda kaldım, işin kötüsü mis gibi telefonu eski olduğu ve piyasası olmadığı için sudan ucuza sattım. oy oy.
temizini aradığım ama bir türlü bulamadığım telefon görünümlü mp3 çalan ve radyo da dinleten fotoğraf makinesi. *

edit: buldum aldım memnunum isterim ki herkeş bulsun herkeş alsın herkeş memnun olsun. bitti bu kadar.

edit 2: o artık yok.. *
sahip olduğum cep telefonudur. yanında verilen kaliteli kullaklık ile müzik zevkinizi doruğa çıkarmanızı sağlayacaktır. şuanki fiyat durumu ucuz ve uygundur.
yanlış hatırlamıyorsam arabesksever arkadaşımın sahip olduğu telefondu. telefonun içinden bir dark tranquillity şarkısı çıkması beni şaşırtmıştı. zira o arkadaşın o grupla alakası olamaz.
ne nokia ne de samsung; heleki samsung mu gerçekten lanet olsun!... sony ericsson çok güzel, estetik, dayanıklı ve kullanışlı bir marka, tercih edilince pişman olunmaz. w810i ye gelince, hakkaten her şeyi ile pek güzel bir telefon...
gayet kullanışlı ve alanın pişman olmayacağı sağlam telefondur.fiyatı da gayet uygundur.
günde 300 mesaj yazmaya anca 1 hafta dayanabilmiş telefon. cozuttu lan duvara vurmadan çalışmıyor.

(bkz: vurdurmak)
o kadar düşmeye,çarpnaya ragmen telefonlugundan bişi kaybetmemiş telefon.
gereksiz pahalı bir cep telefonu.
dayanıklılık, kullanım ve ses özellikleri ile fiyatı da son derece makul olan metalci telefonu.
şu sıralar 2. el fiyatı 80 liraya kadar inen sony ericsson un eski bir modeli.

almaktan son anda vazgeçtim. mesaj yazma amaçlı bir telefon değil. bu yüzden insanı genç yaşta kanser etme riski var. ama kütük gibi de bir telefon. çok sağlam gavurun malı. ayakta top sektirme gibi şeyler yapmak için ideal. birçok amaç için kullanılabiliyor. örneğin, rampada arabanızın arka tekerine dahi koyabilirsiniz, takoz niyetine. üstüne bira dökmeler, duvardan duvara sektirmeler falan...

edit: imla
dünyanın en sağlam telefonudur.tarafımdan defalarca suya,bir defa tuvalete,bir kaç defa merdivenlerden sekmek suretiyle zemin kata kadar düşmüş olmasına rağmen hafıza kartı özelliği hariç herşeyiyle taş gibi ayakta durmaktadır.
neredeyse bütün olması gereken özellikleri barındıran telefon. kaliteli mp3, flash, gerektiğinde flashi elfeneri gibi kullanabilme.. sağlamlık. ancak genellikle mp3 dinlemek için alınan bu telefonun en büyük eksisi kendisi değil kulaklığıdır. yanlızca firmanın kendi kulaklığını kullanabilirsiniz.

ve bu kulaklık her hafta bozulur. 2 sene zarfında her hafta soluğu telefoncuda alıyordum. sonun ehh çekip nokia'ya geçmiştim.
4 seneden beri tık dememiş, aldığı darbelerden*** ötürü sadece bir kez kasası değişmiş sağlam telefondur. orjinal kulaklıkları ile birlikte kullanıldığında ekstra bir mp3 çalar a veya "idare eder" bir fotoğraf makinasına gerek kalmaz.
ulan bozulsada yenisini alsak dedirtti adama 4 yildir teklemeden calisan bir alet oyle yani.
3buçuk senedir kullandığım muhteşem telefon. inanılmaz dayanıklı kendisi.
4.5 senedir başına gelmeyen olay kalmamasına rağmen henüz sadece deklanşörü arızalanan, dayanıklı telefon. bozulsa da yeni telefon almak için bahane bulmuş olayım diyorum; bozulmuyor alet. şarjı da hala 1 hafta gidiyor...

zamanının all in one telefon modellerinden. k750i'nin walkman versiyonu.
Kullanmış olduğum en iyi telefondur kendisi. Şarjı aşırı derecede kullanmayan biri için en az 10-15 gün diger, çıktığı zamandaki en iyi müzik çalan telefonlardandır. Kamerası 2 megapixel olmasına rağmen çok net fotoğraf çeker, ne kadar zoom yapsanızda netliğinden birşey kaybetmez. Kısacası olması gereken herşeyi vardır, tek eksiği bir wi-fi dır. Ben inanılmaz titiz bir şekilde baktığım için en ufak sorun olmaksızın çalışıyor, ama eminim ki hor kullanım da bile kolay kolay bozulmaz.
2007 yılında sattığım arkadaşımın hala kullandığı, problemsiz sağlam telefondur.
birine adam gibi adamdır denilir ya işte buna da telefon gibi telefon denilir. telefonun dibidir.