bugün

Amacını çözmeniz için ergenliğe girmiş olmanız yeterli olan uygulama. Hakkında bu kadar entari dikmeye gerek yok.
nefret edilesi uygulama. her yaptığını çekip atanları hiç söylemiyorum bile...
Amacını anlayamadığım bir başka program. Gerçi çoğunun ne işe yaradığını bilmiyorum ya neyse.
Yeni gelen batman güncellemesi ile sağ olsun benden batman falan olmayacağını göstermiş uygulama. Sakallı bıyıklı batman mi olur? Hala travmadayım.
Kürek kürek bir uygulama. Kullanıyon mu desen kullanıyom yüklü mü yüklü.

Ben de böyle indirip indirip kasıntılık yapıyorum hikayelere falan tıklayıp izlemiyorum götleri kalkmasın diye. Ama geri de kalmıyorum. O halde ehe.
herkesin ''benim arabam var'' algısını yaratarak trafik içinde video çektiği uygulama. ne işe yaradığı ise şu ki trafiğin yoğunluğunu öğreniyorsunuz.
24 saat sonra fotoğrafların videoların silindiği " sözde " uygulama. e amına koyim silinecekse neden paylaşayım. insan silinecek fotoğrafı çeker mi lan... ayrıca fotoların silindiği vs yok bilimum platformlarda dalganızın fotosunu görmeniz mümkün. çok kötü bir server'a sahip giren çıkan belli değil. siz öyle bir program yapsanız fotoğrafları siler misiniz ? silmezsiniz dimi. ha işte öyle.
Mesajlaşırken mesajınız teslim edildikten sonra mesajınızı veya karşı tarafın mesajını silen uygulama. Ne anladım ben bundan sohbet geçmişini okuyamıyorsam. Ya ben sana en son ne mesaj attım hatırlamıyorum mu diycem.
Çalışmasını anlayamayıp da kullanamadan kaldırdığım tek program.
çok güzel bir uygulamadır. anı yaşarsınız.
Snapchat Artık Görüntülü Konuşma Destekliyor!

Detaylar Haberimizde

http://creativebar.net/ne...-goruntulu-konusma-geldi/
seviyorum bu uygulamayı fakat cok fazla snap izleyip atmayan ya da etkileşime geçmeyen var. aktif kullanan yazsın.
2012 de kullandığım sonrasında çöp olan applicationdır. Özellikle 2015 in ocak ayında best friendsleri kaldırarak uygulamayı tamamen reklam tanıtım ve sponsor ihtiyacına çevirmişlerdir. Türkler genelde arabada dinledikleri şarkıları göndermeli story yaparlar. ilk çıktığında 30bin puanım vardı kimsenin haberi yokken uygulamadan. Amerikadaki arkadaşlarımla falan konuşurduk.
Şimdi bas videolu görüş yok işte yüzüne köpek kedi koy gibi hedeleri çıksada 2012 2013 deki yerini asla tutamayacak olan uygulama.
Diğer tüm sosyal medya uygulamaları gibi Bağımlılık yaratan uygulama.
3 gündür guncelleniyor aq. Bir bit artık.

Saçma sapan hatta olmasa da olur dememe rağmen kullandığım uygulama.
ben begeniyorum gayette de kullaniyorum. anlamadigim bi sey var yalniz. bu snap skoru diye bi sey var. bende bi turlu artmiyo. bakiyorum milletin 10 bin olmus. bilmedigim bi kullanim stili mi var acaba.
gey işi . kızları anlıyorum da erkekler şu uygulamayı kullanmasın rica ediyorum amk .
bir de kullanmayi bilsek resimle merhaba diyorsun kiz karşidan normalden nerden ekledin nerden taniyon yuh be bi slm ver de sonra azima et.
Genç işi. Yüklememle silmemin arasında en fazla yarım saat geçmiştir. Wassaptan ötesi anlamsız benim için.
sık kullandığım uygulama. güzel özellikleri var, face swap falan çok komik oluyor. hoşlaşıyorum.
bazı kullananların yaş, bazılarının zeka ortalaması oldukça düşük olan ergen şeysi.
Karşı tarafa bildirim gitmeden ekran görüntüsü alabildiğim uygulama. Yaşasın stalkerlar, kahrolsun gizi aşklar.
En ufak bir ayar seçeneği olmayan, attığım o kadar ticketin herhangi birine dönüş yapmayan uygulama. Ne diyeyim ki ben şimdi.
Yarro bir şey ne işe yaradığını anlamadım. Yükledim ertesi gün uçurdum.
her gittiği ortamda çevreyi biraz izledikten sonra telefonuyla oynamaya başlayanlar için ideal bir uygulama. poz verecem diye acaip acaip poz vermeye çalışıp dudak büzen birini görüyorsanız kesinlikle snap atıyordur.

tanım için basitçe; akıllı telefon bağımlıları için yeni bir oyuncak diyebilirim.