bugün

Ne konu bakımından?
se7ilen se7eni se7seydi se7en kör se7ilen nankhör olmazdı.

sana göre bir keko olabilirim ama tanrıya göre de bir kekoyum.
görsel
Beni sevdiğinden emin olamam. benim sevdigim olmalı, zira kendimden eminim. Karşı tarafta seviyorsa tadından yenmez. Şu da bir gerçektir ki ; bir taraf hep daha çok sever.
sizi seven taraf tabikide her zaman daha mantıklı olmuştur, olacaktır. tecrübeyle sabittir.
ikisi de aynı kişi olduğundan bir problem olmuyor.
kendimi sevdiğim için sorun olmayan durum.
her türlü yol yine bana çıkıyor. *
(bkz: seni sevene mi gidilir yoksa senin sevdiğine mi) kararsız kalırsan ikisini de kaybedersin.
insan ne kadar sevdiğini bilebilir fakat ne kadar sevildiğini tam anlamıyla bilemez. ama yine de sizin sevdiğiniz değil sizi sevendir cevap.
Bir yazar demiş ki birini bulmak kolay önemli olan birbirini bulabilmek. ister sen sev ister o sevsin karşılıklı olmayan bir ilişkiden pek bir şey beklememek lazım.
beni seven.

bu zamana kadar kendi sevdiklerimizi tercih ettikte noldu sözlük allah aşkına? üzüldük, kırıldık. bizim sevdiklerimiz bizi kırmaktan çekinmeyebiliyorlar ancak bizi sevenler üzerimize titrerler.
ikisi birden ayni kisi degilse sonuc degismeyeceginden, soruyu cevapsiz birakiyorum.
beni seven.
çok sevdim, yıllarım bir bilinmezlikle geçip gitti. sonra bildi ve herşey aynı devam etti. artık sadece seven beni sevsin ben de severim.
ikisiyle de olmuyor sizin sevdiğinizde karşılık göremiyorsunuz zaten, e iyi hoş beni seven mutlu edenle olayım diyorsunuz sonra aa bir baktınız sizi o kadar seviyorki sevmesini seviyorsunuz alışıyorsunuz sizde onu sevmişsiniz hemde onun sevdiğinden daha fazla e tabi o kişi de onu sevmemenize alışmış onu napıcaz siz sevince götü başı ayrı oynamaya başlıyor napıcağını şaşırıyor hop yine dengeler ters döndü öyleydi böyleydi derken oda olmuyor. madem sizi sevenle olucaksınız baktınız sizde zamanla seviyosunuz kaç kaç kaç hemen acıma. acıma yetime .. neyse.
kimin dediğini hatırlamıyorum ama özlü bir söz vardır.

en güzel şey sevmektir. sevdiğinden eminsindir. ama sevildiğinden asla emin olamazsın.

ama bazen öyle bir sevgi görürsün ki. sevgi elle tutulabilecek hale gelir. böyle bir şeyle karşılaşacaksam eğer sevilmek. yoksa her seviyorum diyene sarılsaydık. ohooo.
Olur da bir gün sizi gerçekten seven ve sizin sevdiğiniz biri arasında kalırsanız; "sevdiğim" dersiniz. Duygusal ilişkilerde mantığını kullanabilen insan sayısı çok az. Ha bir de şu var: Sizin onu "sevdiğiniz" olarak göremeyeceğiniz biriyle olmak sizi sevene de haksızlık. Karşılıklı sevgi en güzeli. Yok efendim kıymet bilirmiş, çabalarmış yahu sen de kimsin diye gelir bir gün sorarlar size umarım.
Bazen sadece sizi seven en makulu olabilir. ikisi birden olunca bi olmuyo bazen bi denge şaşıyo ayar kaçıyo .
Benim sevdiklerim beni istemedi beni sevenleri ben istemedim. Sevgime karşılık bulamıyorsam beni seven bana değer veren birini sevmeye çalışmak anlaşılabiliyorsa sevmek daha mantıklı ve daha sağlıklıdır.
tabikide benim sevdigim... onun beni sevmeme ihtimalini bile dusunemiyorum...
Benim sevdiğime pek fazla söz dinletemem. Ne dersem diyim kendi bildiğini yapar. Bende halden anlarım beni seven çıkarsa yormam. (Tipsiz değilim, şuanda öyle bir durum hasıl olmadı sadece) Teknik olarak beni seven yani.
Benim sevdiğimdir. Aşk için ölmeli aşk o zaman aşk.
hayatımın hatasıdır.
Bak şimdi bir acayip oldum. Şaka maka hep sadece beni sevenlerle olmuşum. Galiba geç kendime hem de başkalarına haksızlık ediyorum. Belki bir gün severim.
Zor bir soru. Ben ikisini de alırım bunlarin. Saglam olsun.
ikisi de bir ara da aşk. biri sever diğeri sevilirse olmaz o. ikisi de eşit olucak haa biri daha fazla sever o ayrı. aşk. aşk..