bugün

içlerinden Seçtikleri biri kulağınızın dibinde, sizi deli ederken, diğerleri kanınızı emer siz farketmeden. işte bunlar o kadar şerefsiz yaratıklardır. sırf bu kitapsızlara kıllık olsun diye , insanın aids olası geliyor.
haziran, temmuz ve ağustos aylarını hayırlısıyla atlattık derken, gide gele eylül ayında sokmaya başlayan adi hayvan.
ulan göt içtiğim kahveden ne istiyorsun haydi kendimi geçtim de.
hala ne yararı oldugu anlaşılmayan varlıktır ve komuşunu çocugu bunun üzerine kesin araştırma yapıyordur .
ömer faruk dönmezin bir kitap bir baltasinin ilk hikayesi, tekrar tekrar okunası.
biraz aptal hayvan.

hareket etmeden bekleyin, üstünüze gelincede öldürün. bu kadar basit. keriz.
yaz aylarının vazgeçilmezi, kan emici böcek. şimdiden özledim. özlem duymamın nedeni, yaz aylarında beni uyutmaması.yazın uyumayı sevmiyorum.
ipne bir hayvandır. tam kulağa nişan alıp uçar ve "vızzz vızz" sesleri ile uykudan fişek gibi kaldırır. hayır ayağımı bilerek açık bıraktım gitsin görsün işini. bu ne şerefsizliktir ki anlamadım.
Kızılay için gayrıresmi çalışan taşeron işçiler.
uçmakta olanının el ile yakalanması sonrasında ki bu hayvan aptal olduğundan kara sineğe göre çok daha kolaydır sıkıca tutulup duvara doğru amerkan filmlerindeki beyzbol atıcıları edası ile atıldığında kendinden geçen ve yaptıklarının bedelini ödeyen hayvan şanslı iseniz tekrar havalanır ve aynı eylem 2. kez tekrarlanarak nirnavaya bir adım daha yaklaşılır.

(bkz: psikopat)
(bkz: ruh hastası)
(bkz: deli)
Yahu arkadaş Ocak ayının sonundayız,havalar 5 bilemedin 10 derece.

Ne işin var benim odamda yahu,sıcak seven bir adam da değilim odanın içi morg gibi.siktirip gitsene başka sıcak yerlere.

ben sana bir tip kan vereyim kalk git odamdan yav.
Sivrisinekler çocukları yetişkinlere, beyaz tenlileri esmerlere tercih ederler. ayrıca renkler arasında ilk tercihleri mavidir.
koku alma duyusu gelişmiş bir insan 8-10 bin farklı kokuyu ayırt edebilecek beceriye sahiptir. köpeklerde bu rakam 70-90 bine kadar çıkar. ancak, bilinen hiçbir kara canlısının koku alma duyusu, dişi bir sivrisineğinki kadar gelişmemiştir;

bir dişi sivrisinek, rüzgar o yönden estiğinde, avının nefes verişiyle ortama saldığı kokuyu 60 kilometre mesafeden algılayarak hücuma geçebilir.
Esnerken agzima girdi iyi mi.
anlaşıldığı kadarıyla havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte fena terör estiriyorlar.
yıllardır kanımızı emdiğiniz yetti lan dediğimiz işverenlerimiz değildir.
avrupa'da sivrisinek sorunu yoktur. sivrisinekler yok denecek kadar azdır. dolayısıyla burada gece rahat uykular vardır.
allah onların belasını versin, soyu sopu tükensin, kan emici lanet pislikler!!!!!!

daha yaz gelmeden delik deşik ettiler beni..
yaz aylarının gelmesiyle birlikte görülmeye başlayan orospu çocuğu.
ayrıca sıtma hastalığı ile yıllık 630.000 kişinin ölümüne sebep olan katil orospu çocuğu.
tarihin gelmiş geçmiş en büyük orospu çocuklarından biridir. senin ben hayattaki hedefini sikeyim.
counter strike vb. fps oyunları oynayacak olsaydı eğer, pusu kurduğunda kimse onun saklandığı yeri bulamazdı. tüm oyuncular ondan nefret ederdi. sonuç olarak insan olsaydı yine sevilmezdi.
Allah evlerine ateşler salsın yapışık.
Allah'ın yarattığına laf söylemek istemiyorum da lanet pislik kahredici yaratiktir.
O gerizekalı sesi ayrı o itici ısırığı ayrı bela.
Allah belasını versin Ekosistemin en gereksiz yaratigi pis herif.
(bkz: geldi yine tipini siktiğim)
Hayatımda hiç bir canlıya bu kadar küfür etmedim..
Küfürlerime maruz kalan canlıdır.
Ozledık yollarını gozledık, gel bakam sıvrısınek en son kım gulecek.