bugün

eski model bir cep telefonu kullanıyordur.
artizdir.
doğrusunu yapmaktadır. havaya fırlatsa bile gene yere düşecek nasıl olsa.
(bkz: star maiden) değildir.
O aptal işte benim. Ben hayatımda bunun gibi bi aptallık görmedim neyime güveniyorum bilmiyorum ama kendimi kaybederdim eskiden bı kaç sinir anımı hatırlıyorum da insanlıktan çıkmışım zamanında, Neyse artık sakinim.
fakir ama gururlu insandır.
yok lan şaka benim kırdığım telefonun haddi hesabı yok, ama sinirimi ondan çıkarmasam muhtemelen sonra daha pahalıya mal olabilir bana.

kendinize ya da başkasına zarar verceğinize çalın yere duvara, mala gelsin.
zengin piçidir.
temiz sıyırmış olan kişidir.

yaklaşmayın ne bok yiyeceği belli olmayan tiplerdir.
paranın ne önemi var, mühim olan, duyguları doyasıya yaşamak.
Tuşlu Nokia kullanıyordur.
tebrik edilesi insan grubuna girerler.. ancak bunların çoğu telefonu kırdıktan sonra yenisini hemen alamaz.. haliyle akılsız başın cezasını bazen ayaklar çeker bazen de böyle salaklar..
iphone 6 plus sahibi değildir aga net bak.
az once yaptigim rahatladigim durumdur. iyi geldi valla.
fakirse kendini kaybettiğin anda bile telefonu yere atarken telefonu düşünerek biraz yavaş veya zarar vermeyecek yere atar. fakirin rahatça sinirini çıkarması bile imkansız.

bir yere vururken de yine düşünür ve kırılmamasına özen gösterir.
Ben ilk önce yere yastıkları koyup sonra fırlatıyorum.

Fakirlik naparsın.
Zengin olmasam da koymamıştı da, 20 tlye kasko yaptırdığıma şükretmiştim.
Yinede hıyarlık yapan insandır.
Yaani bana saçma gelen bir durumdur bi insanın sinirlenmesinde ki tepki bu kadar abartı olmamalıdır dır .
O yine iyi denize fırlattım 1 ay telefonsuz gezdim.
Fırlatmıştım bir keresinde hala telefonum yok...
Sonra götüm götüm telefona yaklaşıp acaba bir sey oldu mu diye sağını solunu kurcalayan adam gibi adamdır.
Zengindir abi. Çünkü çok güçlü bir istek bu. Eğer zengin olsaydım 1552. Telefon fırlatışımı yaşamış olurdum.
bir kere yapmıştım. sonra umarım kırılmamıştır ekran diyip göt korkusuyla yerden almıştım. allahtan kırılmamıştı. bir daha da yapmam.
Benimdir.telefon lumia 520 sadece 1 kere cam kırıldı o kadar tam çarpmalık telefon tavsiye ederim.
para çok ki fırlatıyor.
asıl telefonu değildir. bu iş için 20 tl ye aldığı telefondur, daha önce de 15 kere felan yapmıştır.