bugün

hadisenin penti reklamı buna örnektir.
http://m.youtube.com/watch?v=6EItv5miy5E
turkcell akıllı kadınlar kulübü reklamı.
Ülker çikolatalı gofret reklamı, gofreti sevdiğim halde tahammül edemiyorum.
Sarelle reklamı. O anne diyen velet insanı bebeklerden soğutuyor.
bağlama çalınıp, işte biz böyle bir ülkeyiz gazlaması yapılan çok uluslu şirketlerin reklamları.
bizim memleketi bize satıyor şerefsizler.
yiyin gare en nefret ettiğim. bi de kırmızı ceketli siyah kafalı bi bunak var danone denetimimi me yapiyor teyze öl artık yav.
Samsung iphone gibi telefonların çakmalarını 200 300 liraya satmaya çalışan reklamlar.
Defaktonun reklami son reklami.
uludağ frurtti Extranın reklamı. şu Tina mı ney o oynayan.
canın çektiyse durma çosss diyen bay döner reklamıdır.

o kadar mantıksız ki kadınlar altın gübü yapıyor bi salak elinde yağ tavası ile kısıra yağ döküyor sonra o bilinen sihirli cümle söyleniyor.
bi tane peçete reklamı var. Papia olması lazım. yok gündelik şeyleri özel hale getirin. mesela diyor kadın? cevap da papia tuvalet kağıdı. allah belanızi vermesin kapitalizm uğruna kafayı yediniz be.
Casper- atara atar gidere gider reklamı.
Kanayan dişli diş macunu reklamları.tam yemek yerken denk geliyor hep lan.
eskiden didi reklamına sinir olurdum ama şimdi kesinlikle first reklamları diyebilirim. abi hakket ayar oluyorum lan. resmen izleyici ile daşak geçiyorlar.

ŞiMDi iki adam uçaktan atlıyor abi. birinin kucağında köpek var ve o kötü adam. diğeri mülayim.
görsel

sonra bizim mülayim paraşütü açmaya çalışıyor ve hopp paraşüt elinde patlıyor. ayvayı yedi adam. koptu paraşüt.
görsel

kötü adam ahaha diye glüyor. düşüyo piç diye yarıla yarıla gülüyor. nihahaha (ulan reklama bak amk)
görsel

ama düşen kahramanımızın aklına birden cebindeki first sakızı geliyor.
görsel

çünkü first çiğnediğinde kafayı toparlar ve parlak bir fikirle gelirsin ( reklam sloganı )
görsel

zıngg adama fikir geliyor ve hemen ölümden kurtulmak için cebinden iğnesini çıkarıyor.
görsel

ve başlıyor düşerken kendine kanat elbise yapmaya.
görsel

örüyor örüyor örüyor. ev kadınlarının 1 satte düğme dikmesine nazire yaparcasına örüyor.
görsel

10 saniyede kanatlar hazır. uçuyo herif.
görsel

başlıyor süzülmeye, yarıyor dağları. sevdiceğine doğru uçuyor.
görsel

sevgilisi de köprüde onu bekliyor. görünce ani bir fren yapıyor adam. . aşk bu işte.
görsel

ve hoppp biniyor motora. first sayesine adamın hayatı kurtuluyor.
görsel

rahatlıyor herif. kadına seksi poz atıyor.
görsel

ve kadın da ''hay sıçayım böyle reklama'' der gibi ona bakıp gülümsüyor.
görsel

final:
görsel

bu nedir amk lan? bu nedir abi ya?
Eti burgerli süt mü öyle üfürükten bişey işte yüzlerini boyuyo piçler anası gülüyo falan...
penty reklamı. Yemin ediyorum tiksiniyorum karıdan.
penty penty penty
içimdeeeeen geeeeldiii

ne geldi amk içinden?
kinder reklamı.
nedir la bu?
Her an çantasından, çamaşır suyu çıkarıveren, Ayşe teyze'nin eline kimse su dökemez...
Sinir bozmakta üstüne yoktu...
Neden çamaşır suyu taşıyorsun kadın?!?!
Bir de bilmiş bilmiş öğütler filan....
Adam kule. Bu ne ya, 10 yaşında çocuk daha yaratıcı yazardı o reklamın metnini. Hangi ajans yapıyo bu reklamları. Bi de dünya para veriyorlardır hıyar herifler. Bok gibi reklam amk.
Edit: ayrıca o ismi çok aramışlar mı acaba? Amk milyon dolarlık gökdelen yap adını adam kule koy. Kimler ne paralar kazanıyo. Orda otursam da bi arkadaşıma adını söylesem 6 ay tşşak geçer. Paralı ve vizyonsuz dallamalar.
(bkz: https://www.youtube.com/watch?v=meneA3mENA8) çokanat reklamı kadar şizofrenik bir reklam görmedim.
şu ttnetin 100 gblık limitsiz netlik hasan kaçanın oynadığı reklamın müziği cinnet geçircek gibi ediyor beni.
(bkz: 11880)
Petlas: "yeter artık, kış gelsin"miş. Bak şu ipnetorlara ya. 4 kış lastiği alan mersedes veriyorlarmış, ulan 2 lastik parasına ben iki yıllık Akbil doldururum kalan 2 lastiğin parasına da 1 yıllık ısınırım. Kış size gelsin, mersedes te gtünüze girsin. Sinirlendim bak yine akşam akşam...
var mı nazo gibisii... yook.