bugün

büyük ihtimal liseli ve alabileceği en pahalı şey otobüs bileti olan insandır. yazık yahu, insan parası yoksa sevgili edinir, edindiği halde sinemaya gider, gittiği halde bileti ödetir mi? bu ne yüzsüzlük vizyonuna girdiğim? böyle ergenler gördükçe ağızlarına ağızlarına vurasım geliyor ama, daha çok ergen lan!
aşkın-hoşlantıların sadece para ile yaşanabilineceğini düşünen bireylerin basit bir yanılgısıdır sadece.
hesap ödetmeyen delikanlı kızlar da mevcut!
ileride tüm parasını alkole verebilecek kadar kafasız bir üniversite öğrencisi olacak ergendir. kız arkadasını biranın yanında fıstık gibi görmesinden sonra sinemaya bilette aldırır istemediği filme bile sokar. bütün mallar beni mi buluyo diye sorup dururdum, meğersem çokça varmış bunlardan. bu piç daha liseden başlamış ipneliklerine, koşarak uzaklaşın.
kızın "ya aşkım bu kez de ben ödemek istiyorum ama" gibi cümleler kurmasından kafası s.kilmiş ve sonunda "tamam aq sen öde de rahatlayalım" diyen gençtir.
baştan kaybetmiştir.
bu eksiğini evde telafi edecek olan gençtir...

(bkz: üç film ardarda)**
paranın kimden çıktığının önemli olmadığı bir ilişki yaşayan gençtir. şanslı pezevenktir. olması gerekendir fakat her türlü hesabı erkeğe çakma hevesindeki kızlar ve yanımdaki kıza hesap ödetmem saçma tiribindeki erkeklerin nüfusumuzun beşte dördünü teşkil ettiğinden yadırganan,aşağılanan ergendir.
ergen genç olduğu içindir.
kadın-erkek eşitliğini savunan bir sevgiliye sahiptir, herkes kendi hesabını öder, ortak seçilmiş bir filme gidilir.