bugün

dokuzuncu nesil yazar.
dokuzuncu nesil hoş gelmiş yazar.
mübarek bir yazar kardeşimiz. allah razı olsun kendisinden. pilavlı sohbetlerin gözü yaşlısı. tam bir şakird. maklubeyi dürüme sarıp yiyenlerden.
küçükken kokulu silgilere dayanamayıp afiyetle yiyen, her sınıfta olan silgi yiyen çocuktur hoş gelmiştir.*
amcamın kızının favorisi kokulu silgilerdi. kız kırtasiyeyi bakkal sanıyordu lan.
dikkat çekmek için her türlü saçmalığı yapabileceğini kanıtlamış çocuktur. uç yiyenleri de vardır. sonra da tuvalete gidip çaktırmadan kusarlar.
#16598801 doğru söyleyen yazardır.
05 uçla kağıt kenarı da yer bu tip. 07 uç yemez ama illa 05 olucak. bende anlamadım farkı ilginç.
sözlük için çok doğru ve gerekli bir yazar. bayramını kutluyorum ayrıca çok yardımsever ve nazik birisi. *
Kafa dengi makine muh. hakkinda beni aglatacak seyler soyleyen ilgilenen yazar. Eyv.
hoş gelmiş, lakin fazla yemesin silgi midede kurt yapar demek istediğim yazar. başka bir versiyon için: *
sözlük yazarıdır.
(#16613586) silgi yiyen çocuklara çok özenmişimdir fakat hiç yapamadım.
bugünün doğumgünü olduğunu belirtmiş yazar. * iyiki doğmuş. nice senelere..
her gününde gülmesi dilenen yeni yılını kutladığım yazar. nice yıllara...
çok iyi bir yazardır.
çok yardımseverdir.
artık takibime takılan yazardır. iyidir iyi. *
biri yemek versin şuna yazıktır.
o kokulu silgiler kanserojen madde içeriyor aman diyeyim.
(#16878593) eylemleri haber yönü ile değil çıplak gözle izlemesini dilediğim yazar.
silgi hediye etmek istediğim gece arkadaşım.
kokulu silgilerle başı belada olan yazar. o değil de arı mayalı silgilere noldu?
saatler sonra tekrar sözlüğe gelerek, şeref vermiş yazar.

not: hepimiz ölüp gitmeyecek miyiz modlar? niye üzüyoruz bir birimizi? neden çaylak yaptınız lan beni?
(#16942840) kimse demiyor ki tarihi bir ayar vermiş diye..
geçenlerde eski kalemler arasında bulduğum arı maja ' lı yeşil silgimi yeme hissi uyandıran yazar. aynı zamanda silgi renginde midir acaba diye de düşündürtmeden etmiyor efenim. koşturmasın, silgi yesin.