bugün

ne sandınız ya? gerçek anlamda s.kmek mi? öyle yapamaz ama böyle yaparlar efenim.

sizi kendisine aşık eder, elinizden birşey gelmez hayatınız sikilir gece gündüz düşünürsünüz.

bir sevgiliniz olur, kaprisinden yüksek egosundan, sebepsiz kıskançlıklarından beyninizin ta dibini s.ker.

evlilik hayatlleri kurduğunuz bir vakitte sebepsiz ayrılır. tüm hayallerinizi s.ker.

yani bir şekilde s.kerler.
organ değiştirmek lazım.
amına koyim diyen kızdan farkı yoktur.
nezaketten uzak kızımsıdır.
gerçekleştiremeyeceği vaatlerde bulunan kızdır.
hadi yapsana dendiğinde totoşuna baka baka gidecek olan kızdır kanımca.
yapamayacağı bir şeyi iddia eden terbiyesiz kız.
''bir önceki hayatında erkek olması çok muhtemel olan'' kızdır...
açık ve net şu düşüncedeki kızdır zaman zaman: çok masum bir yüzüm var. insanlar ' amanın da amanın ne kadar sevimliymiş ' diyor hakkımda. böylece herkes bana rahatça yaklaşabiliyor. o zaman argo ve küfür kullanmalıyım ki çevremdekiler bana bu kadar rahat yaklaşamasın.
aileden terbiye almayan yeni nesil kızlarımızdandir kendisi.
(bkz: neyle)
doğrudur, çok güzel kafa iker.
hiç yakışmaz o kıza.kız dediğin sikerim demez seviş benimle der.
Elleri eksiye giden bayan yazarların dikkatine farkındaysanız 'sik beni demedim.sonuçta iki taraflı bi olay bu.
elde edevat yokken, yapmasının mümkün olamayacağı şeyi söyleyen kızdır.
(bkz: sikemez diyorum başka da bişey demiyorum)
(bkz: amarım)
(bkz: ammak)
dilimle:D diyen karizmatik hatun.
Pek zor olacak ama neyapalım
hemen cevap verir karşısındakiler.
+ neyle sikecen lan hadi bi denesene .
büyük iddiaları olan kızdır.
olmayan sey ile neyin cabasi bu? yakismaz. Kufur bir bayani copluge donusturur.
Maneviyatı içine sindirmiş kızdır. Öyledir ki pipisi de manevidir.
(bkz: olmayan şeyle dava gütmek)
bu sözü ettikten sonra sessizlik olur, karşı taraf vereceği cevap konusunda afallar.
ne yazık ki artık alışılagelmemiş biri olmayan şahıs. bundan 10 sene önce bir kız bu lafı etse olay olurdu ama artık son derece normal karşılanmakta. *
realist bi kız değildir, ek olarak çok terbiyesizdir ağzı çiğköfte kıvamına kadar isotla ovulmalıdır.