bugün

o kadar kötü mal, o kadar pahalı fiyata ve o kadar çok sayıda nasıl satılıyor diye tam bir saattir gözlerimi kırpmadan izleidğimi farkettiğim ama bu durumu farketmeme rağmen hala kanalı değiştiremediğim, saçma sapan, 100 yıl öncesinde kaldı sandığım radyo dj konuşmalarıyla hipnotize olmama sebep olan kanal...
en sevdiğimiz televizyon programlarını bile işkence haline getiren reklamları daha detaylı izletmek için açılmış bir tv kanalı. seyreden var ki adamlar masraf edip açmışlar kanalı. hayret bir şey tabi.
sahtekar bir tv pazarlama kanalı.
komedi tadında tv kanalı. çift sim kartlı tel. tanıtıyorlar. eleman çift simkartı nerelerde kullanırız diyor. *
onca uyarılarıma rağmen beni dinlemeyen babamı dolandıran sahtekar kanal. çift hatlı çakma iphone telefonu 189 liraya kakaladılar, 2 gün sonra kendi kendine kapandı telefon geri göndereli 1 ay oldu ama karta geri göndermediler parayı zaten ümidim yoktu bir bok uğruna buhar olup gitti para.
Ne kadar kalitesiz, dandik mal varsa pazarlayan kanal. Ha izlemesi sarıyor bazen o ayrı.
adamlar bir nevresim takımı çıkarıyor, ekranın sağ tarafınada satılan ürün sayacı koyuyorlar 5 dakikada 50 tllik 70 tane nevvresim satılıyor; ha doğrumudur onu bilemeyiz tabii.
boktan satışlar yapan ve kalitesiz hizmet veren alışveriş sitesi. bir araç ampulü alalım dedik 5 gün oldu hala gelmedi. bir de az önce biz istemeden nicer dicer almışlar. kredi kartından nasıl çekiyorlar kafalarına göre anlamadım. iptal edildi yazıyor bir de.

kısacası almayın oradan aldırtmayın.