bugün

Aksiyonsuz olma ihtimali sıfır zaten.
ilk sezonu izlediğim ama devamını bir türlü getiremediğim animedir.

Deli gibi merak ediyorum ama izleyemiyorum. spoiler vereni bıçaklayabilirim.
son bölümünde bittiği yer yüzünden küfürler savdurtan anime. Dersimi aldım, bu sezon biter bitmez mangasına başlayacağım, bir 12 bölüm için daha yıllar yılı beklenmez arkadaş.
Yıllar sonra gram izleme isteği bırakmamıştır.
gelmiş geçmiş en iyi animelerden bir tanesi, bölümleri biraz kısa ama aksiyonu kalp çarpıntısına neden oluyor gerçekten harika. çok beklediğimiz ikinci sezonu bomba gibi geldi.
Bütün animelerden farklı bir havası ve çizimi olan dehşet animedir. izlemeyi düşünen arkadaşlar için söylüyorum; düşünmeyin açın izleyin. ayrıca insanı da bıktırmıyor, hikâye yavaş bir biçimde ilerlemediği için hiç can sıkmıyor. izlenmesi gereken muhteşem animelerden yani. fakat yeni bir anime daha 2. sezonun 6. bölümü yayında. o yüzden hemen bitirmeyin tam çözünürlükte çitosla beraber sindire sindire izleyin. iyi seyirler.
hastası olduğum anime 7. bölümü bekliyoruz.
2. sezonun neden bu kadar ağırdan alındığını ve kısa süreceğini merak ediyorum. Ama 12. Bölümde çıkıp bu sezon tamamlanınca hepimizin bildiği gibi bölümler 3-4 sene sonra anca çıkacak. Tavsiyem sevdalısı arkadaşlar için, mangaya başlamaktır. En son yayınlanan 2. Sezon 9. Bölüm, 46. Manga bölümüne denk gelmektedir. eğer izlediyseniz bölümü, 47. Manga Bölümüden başlayabilirsiniz. Hem bekleme derdinden kurtulmuş olursunuz hemde daha fazla heyecan yaşarsınız mangayı okurken, emin olun.

Eşit:hayret 2018 de yeni sezon gelecekmiş. bu da böyle başları yavaş ve az bölüm olarak çıkmaz umarım
Bir anime, ingilizce versiyonu attack on titan, güzel bir klâsik, izlemedim.
animelere karşı olan önyargımı naruto dan sonra bir kez daha yıkmış olan anime. gerçekten ilgi çekici ve hikayesi de orjinal gibi. sürükleyici.
levide kimmiş bu bölüm asıl daşşak komutan Erwindeymiş.
konusu sağlam, çizimi güzel olan anime gibi animedir.
yakın zamanda 3. sezonu duyurulmuştur.
yeni sezon başlamış daha dün haberim oldu. hadi gözümüz aydın.
anime dünyasının sherlock'u adeta.
ikinci sezonu pek de hareketli değildi ama üçüncü sezondan çok umutluyum.

ikinci sezon finali fazla merak uyandırıcı.

Bekliyoruz umarım ilk sezon gibi yıllar sürmez..
En sevdigim animelerden biridir. Filmi animesine gore basarisiz bence. Ayrica ikinci sezonu da yayinlanmistir coktan.
mangada hikayenin çok karışıklaştığı seri.
görsel
Sadece müziği için bile izlenir.

Vogel ım kafıg (sezon 1)
You see big girl (sezon 2)

Bu iki şarkıyı dinleyip hikayenin nasıl bir yön aldığını fark edebilirsiniz.
Önümüzdeki ay yeni sezonu geliyormuş, duyrulur..

aptal bir animedir diye izlemiştim vakti zamanında da, ama sürükleyici geldi ve çizimleri güzeldi.
Şu ana kadar okuduğum en iyi manga serisi. Animesi de varmış ama ben manga okumayı daha çok severim o yüzden animesini izlemeyi düşünmüyorum. Konusunu zaten birçok kişi yazmış o yüzden bahsetme gereği duymuyorum. Onun yerine karakterlerden bahsetmek isterim.

Eren: Serinin ana karakteridir. Kendisine yabancı kaynaklarda Alman falan dense de biz kendisinin Türk olduğu konusunda eminiz. Olmadı Türk asıllı Almandır. Ama kanında Türklük var bu çocuğun.

Mikasa: Eren'in üvey kardeşi gibi bir şey kendisi yarı Asyalıdır. Soğukkanlılığı ve dış görünüşü ile beni kendine hayran bıraktığını söylemezsem olmaz.

Armin: ilk başta kıl olmuştum buna. Arkadaş bu kadar gereksiz bu kadar ağlak olabilir mi ya insan diye düşünürdüm kendisine karşı ama sonradan sevdirdı kendisini.

Levi: Bu kadar nesini abartıyorlar dediğim karakter. Tamamıyla kızları çekmek için kullanılan karakter. Titizliğini takdir ediyorum ama aynı zamanda tüm ışıkları üzerine topladığın içinde sana kızgınım.

Erwin: Karizması ve ağırbaşlılığı ile takdire şayan bir karakter.

Jean: Eren olmasaydı ana karakter olabilecek potansiyele sahip karakter.

Sonuç olarak karakterleri ile konusu ile gayet güzel seridir.

SPOiLER - SPOiLER - SPOiLER - SPOiLER - SPOiLER - SPOiLER

Yalnız hiç hoşuma gitmeyen bir yönü var. Dev titan ın Berthold çıkması hiç güzel olmadı be hani Berthold dev titan olacak karakter değil be.
animelere başlama sebebim olan seri.

zamanında biri beni bu seriden mikasa'ya benzetmişti. o dönemler animelere yakın biri değildim o yüzden umursamamıştım. o kişiyle muhabbetimin kesildiği ve benim de üzgün olduğum bir dönem açıp izledim. daha ilk bölümden beni otaku moduna sokmuştu. daha sonra da mangasını okumaya başladım.

ayrıca karakterlerinden levi ackerman yaşama sebebimdir
Sağlam manga serisidir.
https://www.youtube.com/watch?v=Ebz9W0mfEZw

3.sezonu dolu dizgin devam eden, aşmış savaş sahneleri olan anime.