bugün

3. sezona son iki gün kala 1 ay erteleyip hevesimizi kursağımızda bırakan dizi. ulan 1.5 yıldır bekliyoruz ayıp be.
1.5 yıl beklediniz 1 ay daha bekleyinibneler diyen dizi.

Başlayacağı yok ama insan bekliyor ışte.
3. sezonun da 3 bölüm olmamasını umdugum şahane ötesi dizi.
bu sezonu da ne yazık ki 3 bölüm olacak dizi.

--spoiler--
bölüm isimleri The Empty Hearse, The Sign of Three ve His Last Vow
sezonla ilgili ipucu olarak verilen kelimler ise fare, Düğün ve Selam
büyük ihtimal watson abimiz evlenecek. ayrıca son sezon olma ihtimali de yüksek.
--spoiler--
bir bölümü bir buçuk saat süren mini dizi. normal diziler gibi olsaydı keşke dediğimdir. zira bir buçuk saat boyunca yapıştırıyor insanı koltuğa, yarıda bıraksan olmaz, duraklatsan hiç olmaz... kopamıyoruz efendim.
19 ocak tarihinde üçüncü sezonu başlayacak dizi.
3. sezonunu deli gibi beklediğim dizidir fakat bizim türkler haftalık 1 buçuk 2 saate yakın 40 bölümlük dizi çekip yazın 3 ay ara verirken sen 3 bölümlük diziye 1 buçuk yıl nasıl ara veriyorsun lan amına koduğum dedirtir insana. çıksın artık şu dizi!
dört gözle beklenen süper ötesi dizidir.
en sevimli moriarty'nin üzücü ölümünden sonra yeni sezondaki kötü adam da belli olmuş. spoiler koyuyorum ki sonradan bazılarınız belki zırlarsınız diye.

--spoiler--
Charles Augustus Magnussen: moriarty'den daha kötü, daha şeytani olur mu bilemem ama daha sevimli olamayacağı kesin. rip moriarty!
--spoiler--

ayrıntılı bilgi için;

http://www.buzzfeed.com/e...ies-season-lars-mikkelsen
başlasa da özlemimiz bitse dediğimdir. mütemadiyen hastasıyız.
Kelimelerin kifayetsiz kaldigi mukemmel bbc yapimi. 10 uzerinden 10 luk bir dizi. 2014 ocakta tekrar baslayacagi soyleniyor. Yani daha cok bekleyecegiz.
merakle beklenen ve sonunda 1 ocakta başlayacağı açıklanan dizi umarım bi daha arayı bu kadar açmazlar.
Her bölümü bir film sezonluk 3 bölümden 2 sezon 6 bölüm olan mükemmel şey. Lost u siker atar.
izlediğim en kaliteli dizi. abi bu kadar mükemmel olamaz bir dizi.
sherlock , ünlü dedektif sherlock holmes ve yardımcı dr.watson'ın çevresinde geçen her sezonu bölümlük sinema tadında bir mini dizidir.tek kelimeyle harika denebilir.türkiyede pek ünlü değil fakat oyunculuk,konu itibariyle müthiş bi çalışma.bu arada sherlock holmes filminden daha iyidir.

(bkz: sherlock holmes)
(bkz: martin freeman)
(bkz: benedict cumberbatch)
(bkz: sir arthur conan dyle)
Gece Gece izlemek için Torrentlerde dizi Ararken Yapımcılarına küfür Ettiren dizi. Çıksa da izlesek.
zamanında sir arthur conan doyle seriyi bitirdiğinde halk isyan çıkarıp seriyi devam ettirmesini sağlamıştı. bu dizinin sonunda da benzer bir olayın yapımcıların başına gelmesi muhtemel.
muhteşem dizi. Her muhteşem şey gibi kısa olmasıyla izleyecilerini üzen ama uzun olup kalitesi düşük olsa daha üzecek olduğundan böyle iyidir. Diziyi filminden daha çok sevdim. Bunda oyuncularının rolü büyüktür.
her bölümü film gibi olan dizidir. izledikten sonra zekanızdan şüphe edebilirsiniz.
Saka maka haftaya yarin ucuncu sezonu baslayacak dizi. cok ozledik be şöölok reyiz.
mini bölüm: https://www.youtube.com/watch?v=JwntNANJCOE
spoiler içermez, izleyebilirsiniz.
--spoiler--
ne hasta bekler sabahı,
ne taze ölüyü mezar.
ne de şeytan, bir günahı,
seni beklediğim kadar
--spoiler--

bunu hak eden bi dizi varsa budur amk.
yeni başlayacağım dizidir.
breakin bad den sonra başlıyorum. bazı yorumlarda lost u siker atar demişler. çok meraklıyım. az sonra başlıyacağım izlemeye. yalnız lost un yanından bile geçmezse , lostu ve yorumu yapanı üstüste koyar arayada karbon kağıdı koyar şeyederim, haberiniz olsun.

edit : sikerim böyle diziyi. izlemiyorum. 1. bölümü zar zor izledim. bana uygun değilmiş. izleyen izlesin.
lost ile nasıl alakası olduğunu merak ettiğim dizi. heralde ben başka diziyi izliyorum.
aynı tarz değiller ha illa ki daha iyi diyen olmuştur ama herkesin tarzı farklı.
çok sağlam dizidir.
çok uzun zamandır beklenen 3. sezondan birkaç kare için;

http://www.buzzfeed.com/j...os-the-sign-of-three?bffb

--spoiler--
sherlock'u best man konuşması yaparken görmek harika olacak.
--spoiler--