bugün

(bkz: tribünde aşk başkadır)
pique'nin 10 yaş geriden gelip, alayına fark attığı birliktelik. nou camp'ta takım maç yaparken tribünde öpüşmeler falan, kebab amına koyim. adamımsın gerard.
arada yarım metrelik boy farkı olan birlikteliktir. pique shakira'yı duvardan duvara vuruyordur bam güm diye. artık eve ses yalıtımı yaptırırlar.
bizlere pique' nin sadece futbolda yetenekli olmadığını göstermiştir.
alan memnun satan memnun.
Santiago Barnebau stadında Shakira şarkılarının çalınmasının boykot edilme sebebi olan birlikteliktir. Rekabetin ne boyutta olduğunu gözler önüne sermesinden dolayı önemli bir olaydır. Nispet olarak Real Madrid'li bir futbolcudan hamle bekliyorum.
(bkz: ağzından mı öpmüş)
aralarında 10 yaş ve yaklaşık 45 santim fark olan iki insanın birlikteliğidir. ayrıca kıskanıyorum ulan var mı?*
bu karı nadal a vermiyor muydu yaa. niye böyle birşey yaptı ki.içim gidiyor ak.
barcelona şehrinde shakira'ya yenge muamelesi yapılmasına sebep olan birliktelik. gözlerimle görmedim, turist rehberinin yalancısıyım.
bir ronaldo-irina değildir.
(bkz: pique nin boyu vs shakira nın götü)
bir bilica - capone birlikteliği değildir.
pique ye gıcık olamama sebep olan birlikteliktir. gerçekten esaslı bir hatun olan shakira yı yiyor adam ya. bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz.
görsel
Biz kız tarafıyız. Benim dedem de latindi. Şakira ablayı üzene eyvallah etmeyiz.