bugün

South Park'taki Kenny'i andırmaktadır.

Her gün ayrı ölür.
amy winehouse'u da gömdü. herife ''öldü'' dedik sürekli ama gidişata göre seni beni gömecek bu pezevenk.
keşke çıkıp şaka desen.
an itibariyle ölmüştür.

çay tv altyazı geçti. başımız sağolsun.*
(bkz: adam kavak yelleri efe terk)
küçükken sexi kadınlarla süt banyosu yaparken öldürüldüğünü sandığım, sonradan ölmediğini öğrenince sevindiğim şarkıcıydı. yine ölüm haberini aldık. bakalım bu kez doğru ise bir acıyı daha kaldıramaz küçük yüreğim.
hakkında yazılan 11 sayfa entryden 7 sayfası ölümüyle ilgilidir.
sol framede başlığını görünce öldüğünü sandı..*
her yıl ölen * bir gün bile çıkıp "ben ölmedim, yaşıyorum" demeyen, artık ölmesini istemediğim şarkıcıdır.

(bkz: shaggyler ölmez vatan bölünmez)
(bkz: ölmüş)
Her yıl ortalama 10 kere ölen, öldürülen artist.
hakkında 1 enrty girilince öldü sandığımdır.
hakkında sadece iki entry girilince ölmediğini anladığımdır.
hakkında üç entry girilince bi işkillendiğimdir.
mr bombastic şarkısıyla tanıyıp sevdiğimiz diğer şarkılarıda hiç fena olmayan hatta hey sexy lady şarkısı bir dönem düğünlerde bile çalınan siyahi şarkıcı. sürekli öldü diye haberler çıkar adam birgün essahtan ölecek o zaman ne olacak bakalım.
inci sözlükten;
cnn ölmüş beyler, shaggy alt yazı geçti. çok iyi kanaldı.
*
malesef ölmüştür.

şipşak tv altyazı geçti, başımız sağolsun.
bir halı tarzı böyle kıllı falan bir şey ben seviyorum aslında ayaktaki hissi hoş.
ölüm en çok onu sevdi. lan ben lisedeydim bu adam ilk öldüğünde artık nasıl bir aşksa.
samanyolu tv altyazı geçti, ölmemiş diyorlar.
doktorunun yoğun çabalarıyla bininci kez hayata dönmüş.
43 yaşında hayata gözlerini yuman ünlü müzisyen ve yapımcı. ölümünün uyuşturucu alışkanlığı ile ilgili olduğu düşünülüyor ama tahmin edebilirsiniz ki gelen haberler net değil.
yaban tv alt yazı geçmiştir ölümü hakkında.
ara ara ölen şarkıcıdır, çok dikkate almayın..
az önce mynet'te gördüm bu sefer gerçekten ölmüş. cenazesine katılan nejat uygur'da " söz haftaya da ben ölcem" demiş. Münir özkul'dan haber alınamıyormuş.