bugün

Mutluyken dinlenmeyen kadın.
Dinleyen herkesin içinde dile getiremediği bir şeyler vardır , en azından inancım bu yönde.
http://onedio.com/haber/i...iklari-buyuk-savas-555990
Sen aydınlığa ben sana hasret..

hasret ve vazgeçtim şarkılarıyla ciğerimi kurutan kadındır.
Taktım. Kapatamıyorum.
Geçer adlı şarkısında aşka vurgunum ben sözünü söyleyişine hayran olduğum sanatçı.
artık ağzıyla kuş tutsa şu ülkenin aydınlık insanlarına yaranamayacak olan uyuşturucu bağımlısıdır. gerçekten takdir edilecek nitelikte olan sanatını kirletti, kendisini kirletti, sahiciliğini yok etti.

sırf polisler yakasından düşsün, başına bir iş gelmesin diye yaptıklarını asla unutmayacağız. hayır, yapılan onca zulme tavır almasını zaten beklemiyorduk ama hiç değilse sussaydı....
Seyirlik değil ömürlük olsun. en sevdiğim sözlerinden birisidir.
aşıklar o kasvetli, sızılı, sancılı gecelerde yalnız kalmasınlar diye Allah' ın gönderdiği eşsiz insanlardan bir tanesi.
https://youtu.be/ne_Sz76dPec Şöyle bakmak için yotubeye sezen aksu yazıp şarkı gelmiş görünce mutlu olmadım değil. Dinleyin dinlettirin!
Minik serçe lakaplı sanatçı.

Küçükken odamda kara bir müzik seti vardı. Üstünde de birkaç kaset, çocukken kırmayıp sağlam bıraktıklarımdan. O kasetlerden birisi de gülümse idi. Uyumadan önce hep onu dinler, üstelik sesli olarak eşlik ederdim -annemlerin müzik sesinden duymayacağını düşünüyordum-. Karanlıkta sırt üstü uzanıp seni kimler aldı söylemek hoşuma giderdi. Dertsiz tasasız, sezen aksu ile uyuduğum o günleri çok özledim.
türk tarihinden bu zamana kadar yeri dolmamış, bundan sonra da dolmayacak olan türk sanatçı. ellerinden öperim. iyi ki varsın.
Aşk denen illetin pençesine düşmüş herkesin bir kez de olsa kapısını çaldığı sanatçı.
ergenlik döneminde olmayan sevgilimi özleten kadındır.
sabah sabah erol evginle ben imkansiz asklar icin yaratilmisim düetini dinlerken, iyi ki varsin be kadin dedigim.
bir sanatçı.

ama yalnızca bir sanatçı değil. nasıl bir kadınsın sen yaa. tüm kadınların iç sesi olmuş güzel kadın.
Yaşlı sanatçı. Evet.
sadece bir şarkıcı değilidir. çok şey yaşamış, yaşamakla kalmamış çok şey anlamış, hayatı çözmüş biri. onda ermiş sükuneti, kabullenişi var.

çok çok seviyorum.
Yaşadıklarımızı cümlelere döken kadın...
Vay yine mi keder? Ama artık yeter yine kapıda kara geceler,ah çileli başım ortasında kışın,iyice beter!
Sesini,sözlerini,huyunu,suyunu,yüreğindeki acıyı sevdiğim sanatçı ama gerçekten sanatçı.
Her şarkısı ayrı güzel,her şarkısı ayrı anlamlı.
Çalmaya başladığında herkes susar.
En güzel şarkıların söz yazarı. onu övmeye kelimelerim yetmez.
deli kizin turkusu / masum degiliz.

aha da sezen aksu...
türkiye'nin en güzel söz yazarı olan efsane sanatçı.
Canım sezen'im aşkın vücut bulmuş hali iyi ki doğdun iyi ki varsın kraliçem ❤

imza: yeni nesil aliye rona
13 temmuz doğum günüydü. Minik serçe.
Tarkan'ın rezalet ötesi cubba şarkısının bestecisiymiş, ikinizde beni hayal kırıklığına uğrattınız yuh size.