bugün

her okuduğumda "sex bomb sex bomb you're my sex bomb" diye mırıldandığım ama sonunu getiremediğimdir.

(bkz: sex bomb)
bazılarının şöyle bir reklam sloganı vardır;

görsel * * *
öncelikle, yoğun bi bitkisel ilaç kokusu insanın sıfatına çarpıyor. yok büyütücüdür, yok şişiricidir, indirmeyicidir, şudur budur... yığınla ilaç var içerde. adeta bir eczane amk. bi işe yarasalar neyse de, fasa fiso bi de hepsi. nıç nıç nıç.

neyse... beklediğimden nezih bi ortam çıktı benim gittiğim. misal, iki kız gittik biz. içerde bi müşteri vardı o an. tükkan sahibi bizi bekleme odasına aldı. karşılaşmayalım da deşifre olmayalım deyü. bunu takdir ettim mesela.

ondan sonracığıma, müşteri gitti ve içeri daldık. aman yalebbisi! bir de ne göreyim! karşımda kol gibi yarak. abartmıyorum lan. pipi filan demek isterdim de, olmaz yani. pipi denemez ona. çünkü hakkaten kolum gibi. kim kullanıyor onu ve nasıl kullanıyor bilemedim. bilmek de istemedim.

şaka malzemelerinin olduğu reyona fırlattım kendimi derhal o görüntü sonrasında tabi. alacağımı aldım, sonra paramı verdim çıktım dışarı. bi de tükkan sahibi amca "her erkeğin içinde biraz vardır" diyerekten bize ilginç öneriler de sundu. dedim "yok emce. şakacıklı şeyler yeter. ne ettin ya sen?"

işte böyle yani... ama o neydi ya? kol gibi ya! yemin ediyorum oğlum. kasıktan dize tabirini resmen görmüş oldum yapay da olsa. işte o andan beri de kafam 1 milyon zaten. gözümü kapatsam anında hayalime düşüyo. kabus gibi. insomniac oldum.

ağlayacağım.
- hoşgeldiniz hanfendi neye bakmıştınız?
+ hoşbulduk ben vibratör tarzı bişey bakıyordum.
- şu reyondan seçin.
+ hımm... ben şu kırmızı olanı alıyım.
- ama o yangın tüpü onu veremeyiz. ondan sonrakilere bakın lütfen.
pek de yaratıcı olacağına ihtimal verilmeyen shoplardır. ziyaret etmeyen kişilerin akıllarında bu mağazalar hakkında tuhaf pek çok düşünce dolanır durur.
esnaf her yerde esnaftır.

https://pbs.twimg.com/media/BUMRNclIYAA30ZL.jpg
Icinde seks icin kullanılan malzemeler satilan yerdir.
Kendini yetersiz gören kişilerin alışveriş yaptığı yerdir.
böyle bir mağazayı yozgatta açmayı denemiş ancak belediyeden izin alamamış bir tanıdığımız sonra bu malzemeleri el altında satmaya başlamış yozgatta. en çok satan ürün dildoymuş. abi diyor ki;

-bunu alan erkekler "arkadaşa şaka yapacam" "birine hediye göndericem" "bir arkadaşa alıyorum" gibi bahanelerle alıyor. kimse de "ben bunu götüme sokucam" demiyor.

edit: biz bu abinin mallarını depoya taşırken böyle bir muhabbet yaşadık. müşteri değildik, harçlık peşindeydik.
gittiğim stüdyonun alt katında vardı, gizemli hoş çekici bir havası vardı bakan kadında hoştu.
Bir tanesine ortak olmak istedim. Seninle olunmaz diyor.
ülkemizde kurumsal gelişimini tamamlamış
profesyonel bir sex shop yok.
zincir mağazacılık için önemli bir fırsat.
internetten sipariş etmek varken neden bu utancı yaşayabilelim ki ?.
bir kere merak edip girmek istedim ama utancımdan giremedim. biz bu saçma utanç zincirlerini kıramadıkça bizden bir bok olmaz. adam boşuna 40 yaş altına seslenmiyor.

edit: bir çok ülkede de sex shop'lar 2.kat ve üzerinde hizmet vermektedir.
bir erkek olarak 15 cm'lik dildo'nun parasını kasada öderken tuhaf bir sessizliğin yaşandığı yer.
Avrupa'dakiler bambaşkadır.
Ülkemizde kıymeti bilinmeyen kurum. yuva kurtarır, ilişkiye renk katar. cinsiyetin bir önemi yok, eğer iki taraftan bir o yataktan orgazm olmadan kalkarsa, o ilişki çok uzun sürmez. ve iki insanın seks alışkanlıklarının %100 uyuşma ihtimali binde bir falandır. sex shoplar burada devreye girer. hem kendinizi hem de partnerinizi memnun edecek, ilişki sonunda iki tarafı da orgazma ulaştıracak ürünleri sex shoplarda bulabilirsiniz. ki artık mağazaya falan gitmenize gerek yok. tüm pazaryerlerinde ve kendi web sitelerinde yasal olarak çatır çatır satılıyor. nerden mi biliyorum ? * *
Nedense hep üst katlarda bulunan işletme türü.
birinci katta olması yasak olduğu için üst katta hizmet verirler. salıncak alırım alırsam...