bugün

kimi zaman cennet kimi zaman cehennem.
bazen cehenneme aratır.
Gönül işlerinin açıkçası bu tarafında pek bulunmadım. Hep ah almakla meşguldüm. Şimdide ellerinizden öper 23 yaşında bir yalnızlığım var.
buraya 4 senelik tek taraflı bir emek bırakıyorum. bir de filmdeki gibi sevgi emek değil, artık bunu bilip bunu söylüyorum.
--spoiler--
Birini gerçekten sevmekle onu sevme fikrini sevmek arasında çok büyük fark vardır.
--spoiler--
eskidenmiş güzelim, sanki yıllar öncesinde kalan diye devam eder.

zamanı geldiğinde bu devam son bulacaktır elbet.
Dünyadaki en güzel, ama karşılığı gelmezse en yıkıcı olan duygu.
Sevmek gerçektende acı çekmekmiş. Acıda olda iyiki sevmişim..
En güzel şey sevmek.
Mutluluktur. Yaşama sebebidir bir nevi. Evet onsuz da yaşanabilir ama hayatının bir anlamı olması gerekiyorsa o olmalıdır. Çünkü sevgi insanı insan yapan duygudur. Ama sevince öyle basit sevmeyeceksin mesela. Her şeyinle seveceksin. Tüm hayatını birleştireceksin. Kendini onla tamamlayacaksın. Ayrıca sevgide karşılık beklemek diye bir şey yoktur seversin sadece. içinden geldiği için seversin. Sevdiğin için seversin. insan ömründe kaç kere aşık olur bilinmez ama insan bir kere gerçekten sever. işte insan bu sevgisini anlatamaz. Sadece kendisi yaşar, kendisi bilir. Bir insana hayatını adamışsındır. Her şeyinle onun olmuşsundur. işte ben öyle sevdim. Unut derler ya hani. Seven için komik bir şeydir aslında. Seven insan hiç unutur mu? Seven insan umut eder. Olmayacağını bilerek, asla geri dönmeyeceğini bilse bile yine de sever. Bekler. Çünkü elinde başka hiçbir şeyi yoktur. Sahip çıkacağı bir tek sevgisi vardır. Onun peşini de asla bırakmaz...

Kısacası yazılır ama anlatılamaz. Sevmeniz dileğiyle..
sanırsam en iyi anlatan şarkı bu. dinleyin!

https://www.youtube.com/watch?v=LBP4tL9PchU
gereksiz ve elinde olmadan oluşan.seksi bir çift göğüs yüzünden oluşan sevgiden bahsetmiyorum tabiki.bağlanıyosun falan.gereksiz ama güzel.heyecanlı.e sonra ne mi oldu-
Kimi zaman hiç bir manası olmayan boktan bir duygu.
biraz dikenli bir hadise.
sevmek çok zormuş
sevmemek çok zor
sevilmemek çok zor

-Orhan Gencebay.
Sevmek vazgeçilmez bir duygu insanın yaratıldığı ilk tarihten beri. hatta o kadar etkileyici ki bazı insanlar sanat derecesinde yaşıyor. Sürekli bu konuda yeni bir şeyler öğreniyorsun. Eger bu şekilde Sanatsa bilgi ve çaba gerektirmez mi? Ya da insanoğlu için rastlantılara kalmış, şansı yaver giderse "tutulacağı" hoş bir duygu mu sadece? Neden açlığını çekip sayısız film çekip izleme ihtiyacı hissediyoruz, ya da üstüne söylenmiş binlerce değersiz şarkıyı hala dinliyoruz, yenilerini üretiyoruz.
görsel
mesele sevmek değil .kime sorsam seviyor zaten.mühim olan güzel sevebilmek,kırmadan,dökmeden,incitmeden,acıtmadan...
sevmeyi sevmiyorum o yüzden nasıl bir şey olduğunu unuttum.
Hatalı bir duygu.
Sadece seviyorsan kötü. Karşılıklıysa süper.
Öylesine güzel bir şeydir.

Sevmek seni, uçsuz bucaksız mavilerde seni beklemekmiş güzel kız.
https://youtu.be/CgY53RQgIfw

Zara nın da güzel yorumladığı imparator şarkısı.
hissetmektir. hala bir umut olduğunun göstergesidir. acı, korku, nefret, kaygı, yalnızlık, hayal kırıklığı.. tüm bu duyguların varlığının sebebidir sevmek. biz bilmesek de, fark etmesek de; içimizde hala bir şeylere karşı sevgi duyduğumuzdan dört kolla sarılırız hayata, bu yozlaşmış dünyada. yoksa zaten sevmemek yaşamamaktır aslında. ruh bedenden ayrılmasa da.
Eğer karşılığı yoksa dünyanın en zalim duygusudur. Karşılığı var ise işte o zaman dünyanın en güzel duygusu oluyor. Kime göre iyi kime göre kötü tartışılır.