bugün

"seni hayattaki her şeyden ve herkesten daha çok seviyorum"sözüdür. zaten sık sık söylüyoruz ya bir de buradan yazalım yarın bir gün demesin "gibsonnn kör olmayasııı boyu posu devrilesi heriffff buraya binlerce şey yazmışsın da bunu neden yazmadın bakimmm" diye * *

şimdiden yazalım kanıt olsun da tarihli falan oklava merdane yerinde dursun..
sev beni seveyim seni.
Seviyorsan sev, sevmiyorsan çay koy içeriz.

Değerli bir sözdür.
"istemeden canını yakarsa ellerim, sen yine de devam et tutmaya.
Beni bırakma..."
Umarim mutlusundur şimdi.
Open your mind.
Seni bir kuşun gökyüzünü sevmesi gibi seviyorum.
Nerdesin şu an mesela gülüyor musun kahkahalarla. Ben özlüyorum galiba kavuşmadıkça sana.
Bi gün gelip de soğudum demeyeceksen devam.
"Sende beni sevse idin ölürmüydün ?"
neredesin?
"Can canı sever ötesi yok bunun ben de seviyorum işte inşallah amin ulan" deyip kacarim o heyecanla az ilerde de ruhumu teslim ederim.
Pişman olacağız.
nerdesin be güzelim?

bir duvar yazısında "artık önüne bakmasan da çarpışsak diyorum" yazıyordu. bırak çarpışmayı sen benim önümden geç yeter. ben seninle tanışmak için kırk takla atarım zaten. belki sen de benim o kişi olduğumu anlarsın.
sevilen kişiye dürüst olamayıp arkasından söylenenlerdir.
gidin çekinmeden yüzüne söyleyin derdim ama birkaç aya belki yıla hevesiniz geçeceğinden kimsenin kafasını karıştırmaya gerek yok. he bu teorimi o kişi ile evlenip mutlu olduğunuzda çürütürsünüz. ki hiç umudum yok muhaha. acaba kaç kişi kaçıncı sevgilisi ile evlendi pft.
kardeşim ayarladığın halı sahaya gelmeyi çok isterdim fakat gelemiyorum.

(bkz: dayımın çocuğu)
nerdesin?
Ben seni galatasaraylıların hagiYi hakan şükürÜ özlediği gibi özlüyorum. Ben seni fenerbahçenin 4.yıldızı beklediği gibi bekliyorum gelmek üzeresin ama bi türlü gelmiyosun. mutlaka bi gün geliceksin ama o gün çok geç de olabilir. Ya da ben seni metallicanın cliff burtonU özlediği gibi özlüyorum. Döner misin bilmiyorum ama bekliyorum.
görsel .
görsel
"buraya yazana kadar ya gidin ya arayın söyleyin lan" diye fikir belirtmek istediğim mevzudur. daha etkili olur o bakımdan..
(bkz: kürt) sadece bunu demek istiyorum.
olur sinyali vermiyorsa;

görsel
Hasret kaldım kokuna.
Canım kendim sen tebessüm et yeter gerisi hal olur geride kalır tüm kötüler.