bugün

(bkz: hafız)
Huzurum, mutluluğum,yarınım bla bla bla.
Haketmeyende iğrenç duruyor.
Üzgün surat.
(bkz: yarram)
(bkz: şakirt)
bigün evde oturuyoruz, eski sevgilim de yere oturmuş. dedim allah askına kalk surdan koltuga geç, kırpık'ın küfesi gibi ben burdan çıkmıcam dedi. tamam susam sokağı nedir biliyoruz ama ediyle büdüden ileri gitmiyor bilgim. kendisi de benden 11 yas buyuk olunca haliyle, gel sana göstereyim kırpık'ı dedi. orda da bi dialog var, edi çok mutsuzum diye dert yanıyor büdü'ye. o günden sonra bende alışkanlık sürekli edi beni seviyor musun, edi ben çok mutsuzum diye saçmalamıştım. bir insan sevgilisine edi der mi? edi ya. aşkitomdan bile kötü bence.
aşk böceğim.
üzüyorsunuz.
(bkz: hatun)
oğlum. açık ve net, oğlum bak dedi mi içinden bi hassiktir çekersin.
Hatunum, gelecekteki kocam/karım, yarim, geleceğim vs. Çoğunu duymuşluğum var çevremde. Yakında ayrılacaksınız nasıl olsa bu kadar çirkinleşmeye lüzum yok diyesim gelmiyor değil onlara.
küçük fahişem.
Birbirinie beybitom diye hitap eden bi cift vardi cevremde. O ne la oyle bebek biberonu markasi gibi. Hafizida duymadim degil.
(bkz: yarrağam)

duydum evet.
Hatun

Ulan küçücük çocuklar bile hatun diyo lan 2 aya ayrilcan ne hatunu diyon.
Aşkuuuş, kuzuuum, twetym... bizzat şahit olduğum sıfatlardır
1. dünya güzelim (samimiyetsiz, bayağı bir laf).

2. aşkım (aşkla ilgisi olmayan ergenler tarafından her sevgiliye söylendiğinden değerini kaybetmiştir).

3. ömrüm (güzel laf ama anne dışında kimse bir ömür yanımızda olmaz. o yüzden mekruhbence *).

4. böceğim (bunu diyen dünya ahiret bacımdır. o kadar yani).

5. sevgilim (sevgili lafı baştan yanlış bence. karşı cinsten bir insan ya hiçbir şeyindir ya da gelecekte evleneceğin insan).
(bkz: Balım)
(bkz: Gülüm)
(bkz: Ömrüm)
Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim.
(bkz: üçlü prizim)
(bkz: Dodo kuşum)
aşkitom.hatun bir iki diyecek oldu.dediğine diyeceğine pişman oldu.o ne öyle hakaret gibi.
(bkz: aşkım)

(bkz: böceğim)
(bkz: şapşalım)
(bkz: hatunum)
(bkz: wonder womanım)
Edit: niye eksiliyon kardeş?
ne haber yarrammmmm.
'Yavrum ' kelimesi bence . Mesela "yavrum şu kitabı versene " dese sanırım onunla ciddi konuşma yapmak zorunda kalırdım.
Canım,tatlım,çiçeğim,böceğim ve tabiki aşkım.
hatunum ne amk hatun olmalı o.

sevgilisine ciciş diyen kızı duydu bu kulaklar. ablacım seninki de sevgili bizimki de, dağ gibi adama ciciş denir mi?

ömrüm de hiç güzel değil o ne be? adam bana ömrüm dese puhahahj ne diyosun ya derim. ömrünü sikim.