bugün

arkadaşlar zahmet etmeyin,,

adi, rezil, şerefsiz, onursuz, namussuz, aşağılık köpek.

tmm sakinim.
kız versiyonu yollu bakiredir.
Sevgilisini mutlu edemediğindendir arkadaşlar. Günde bi kere verirsen bakar tabi
bunun kız versiyonu da var, çok rast geldim.
Adam olamamıştır.
gozu ciksin erkegidir. ayrica cesareti de yuksektir o adamin. yahut sevgilisi kizcagizimiz fazla sakindir. hani bir yakalayio agzinin payini guzelce verse iyi ders olup bir daha tedebbuste bulunmayabilir.
Şerefsizin önde gidenidir. Ulan yanındaki kıza "geleceğim, meleğim, birtanem, her şeyim vs." diyen sen değil misin? Birini demesen diğerini diyorsun lan illa ki. Ne halt etmeye böyle büyük laflar ettiğin kızcağızın yanında bir başkasına bakıyorsun? Tutma lan o zaman bırak o eli. Cibilliyetsiz seni.
sevgilisi vermiyordur.
ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum ama hayatımda bu zamana kadar beraber olduğum kimseyle öylesine beraber olmadım. yani şunu demek istiyorum bir insan yanında sevdiği kadın varken nasıl başka birini kesebiliyor. bazen önümüzden öyleleri geçiyordu ki sevgilim bakıyordu ben bakmıyordum. artık iş o raddeye gelmişti. o zaman git kestiğin karıyla çık abi. git sokağın ortasında ilan-ı aşk et çok güzel bacaklarınız falan var de.
kişiliği oturmamış egolarından kurtulmamış olan şerefsiz erkekdir.
tam bir abzadır. abazalar iki çeşittir:
1:kısmı abaza.
2:sürekli abaza.
burada belirtilen tip 2 nolu abaza tipidir.
eliyle el ele bırakılmalıdır.
''kestiği'' kıza yiyecek gibi bakıyorsa (bkz: yavşak)
spontane gelişen durumdur. çok buyutulmemelidir.
(bkz: ibnetor)
boş verilip kafaya takılmaması durumdur, takan kızlar için artık takıntı haline gelir ve o kızı o hale getirdikten sonra geri döndürmek çok zordur, eserinizle gurur duymalısınız, içinde neler yaşar bilemezsiniz ama önemseyen kızlar takmayın ya böyle şeyler normaldir ya da hep siz kuruyorsunuzdur kafanızda, mantık bu.
sıradan erkektir. bakar, bakıyoruz, bakacağız. ne yapacaktık.
çirkin oluşunu ve erkeğin kendisiyle zaman geçirme maksadını bir türlü kabul edemeyen hanım kızlarımızın şikayet ettiği.
Allah ıhlas etsin demek en guzelidir. cok karsilastim benim yuzumden dayak yiyenler bile oldu. erkek neslini kotuleyen insanciklar.
Sinsidir o kavat uzak durun.
özellikle alışveriş merkezlerinde rahatça gözlemleyebileceğiniz erkektir. çünkü kız arkadaşın ilgisi başka yöndedir aynı zamanda kendisine baktığı kızın da 'kesildiğinin' farkında olmama ihtimali epey yüksektir bir de erkeklerin çoğunun alışveriş merkezine sevgilileri/eşleri tarafından zorla getirildiği ve burada çok sıkıldığı gerçeğini hesaba katarsak daha ne olsun bakmasın da ne yapsın. buradan tüm kız kardeşlerime sesleniyorum eşlerinizi sevgililerinizi çeke çeke alışveriş merkezine getirip zavallı durumuna düşürmeyin, yazık günah...
Göz kayması ise bir nebze kabul edilebilinir. Yok eğer ciddi ciddi kızı bakışlarıyla yiyorsa, kusura bakmasın tam bir şerefsizdir. Bak hele sen, bulmuş yetmemiş paşamıza. Bir git allasen ya.
aslinda elini tuttugu kıza bakan erkekleri kesiyordur.
sevmeyen erkektir.
boylelerinin de sevgilisi oldukça yalnizliga mahkum olacağız.
o pozisyonda bile kendini kestiren kızın cazibesine kapılan erkektir. erkeğe vay hayvan derken kızı memelerinden öperim çok başarılı.