bugün

ne yazık ki bu çağa göre fazla romantik erkeklerdir. keşke daha çok olsalar.
sevgli uyuyakaldığında canı çok sıkılacak erkektir.
(bkz: aranıyor) bulan eden olursa bize de gondersin.
sevgilisi kör ise yapması gerekendir. gereksiz romantizmden kaçınınız, kadınların ve çocukların yanında tükürmeyiniz.
görsel
görsel
görsel
görsel
bir zamanlar vardı artık yel aldı.
sevgilisiyle pes oynayan kızdan daha değerlidir.
kamasutra bak onu okur her erkek bir heyecanla okur anlatır gösterir. seve seve de yapar.
asla değeri bilinmeyecek erkektir.
gösteriş yapan erkektir. kızın aklını, basit ilizyonlarla uyuşturmayı deniyordur. kitap sessiz ve yalnız bir ortamda okunur, kitapları gerçekten seven insan bunu yapar, aksini icra eden, bakın nasıl okuyorum, amanda aman, neler okuyorum ben gibi düşüncelerle kendini kandırır anca. birde bunların kitabın ilk on sayfasını okuyup, çocuk gibi yanında gezdirenleri vardır ki, hiç çekilmez.
Sevgılısı omzuna yaslanmıs bır sekılde o an sevgılısıne roman, sıır kıtabı okuyan erkektır. Benımdır dıyemıyorum daha yapamadım hıc bu eylemı.
Sırf kıza sevecen görünme niyetinde okuyodur, romantiğim beni kaçırma diyerekten.
var mıdır ki böyle bir erkek?
sen onun omzunda yatarken bir yandan saçlarını okşayıp bir yandan sana kitap okuyan?
olmaz olsun erkeği. yeter Ulan bu erkeklere yüklediğiniz anlam.
erkek Adam kitap yazar, okumaz.
anlaşıldı umarım.
Cinsel hayatı vasat olan, açığı kitabı kendi okumak yerine kızın kafasını şişirmeyi seçen adamdır belli ki.
okumayı bile erkektir bugün zeka fışkırtıyorum. evet.
hiç yapamadığım aktivitedir. üzüldüm şimdi aklıma geldi.
sevgilisini uyutup alemlere akma planı olan erkek olabilir.
severek yaptığım bir eylemdir. kendimden bir şeyler anlatmak. onu hikayeme katmak. kıssadan hisseler anlatmak. siyabend u xece'yi anlatmak... bunlar yaşanılası şeylerdir.
sevgili çocuksu hareketlerle kandırmıştır, erkek okurken hatun dinlemez sadece izler.
joyce okursa sıvayan erkek olur.
girmeyin böyle işlere a dostlar.
yar hasta olur bir mevzu olur anlarım ama kitapla başbaşa kalın.